Kup książkę [edytuj książkę]

Więcej sekretów umarlaków

Starożytne wyprawy handlowe, starożytna opieka zdrowotna czy też więcej faktów odnośnie piramid to tylko kilka z przeszło 70 poruszonych tematów w książce Jonathana Graya – Więcej sekretów umarlaków – More Dead Mans Secrets. To kontynuacja znanej już na rynku wydawniczym publikacji Graya Sekrety umarlaków. Autor odkrywa wiele zagadkowych, tajemniczych informacji dotyczących nauki i techniki cywilizacji ludów starożytności. Dostarcza cennych informacji na temat cywilizacji Hebrajskiej czy też informacji o tym co starożytni Egipcjanie robili w Australii?
Zaskakująca wiedza jakiej nie zdobędziesz w szkole. Coś co sprawi, że zmienisz wyobrażenie na temat tego co odległe, zapomniane – sekrety starożytnych cywilizacji. Teraz na wyciągniecie ręki – ważne fakty o których się nie mówi. Pytania, których się nie zadaje. Jonathan Gray odkryje przed tobą niezmierzoną wiedzę na temat piramid, prawd ukrytych w skamielinach a także skrywanych, niewygodnych informacji. „Czy wiedzieliście o tym, że starożytne freski pochodzące z jaskiń, między innymi z Lussac we Francji, ukazują bardzo współcześnie wyglądających ludzi. (…)Czy te informacje są dla nas, czy też dla nich zbyt NIEBEZPIECZNE? (…)Dlaczego 97% wszystkich eksponatów z dziesiątków milionów jakie mają w swoim posiadaniu, jest niedostępna do oglądania? Dlaczego wszystkie posiedzenia Rady Nadzorczej Instytucji Smithsonian, odbywają się za zamkniętymi drzwiami i nigdy żadna osoba postronna ani też dziennikarz nie mieli tam wstępu?”. Już teraz masz okazję poznać wiele z tych zaskakujących wiadomości. Poznaj także inne książki Jonathana Graya, które zostały wydane w języku polskim, a które możesz teraz poznać bez jakichkolwiek ograniczeń.
http://www.ebooki123.pl/wiecej-sekretow-umarlakow_p260

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7900-093-7
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
22 VIII 2013 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają