Kup książkę [edytuj książkę]

Kobieta, której nikt nie znał

W tej książce nikt nie jest tym, za kogo się podaje.

Kate Moore nie jest jedynie wzorową panią domu, jak postrzega ją otoczenie. Ma pewną tajemnicę, która determinuje jej życie. Mąż Kate nieustannie pracuje, robiąc coś, czego ona nigdy nie rozumiała dla banku, o którym nie wolno jej nic wiedzieć. Kate czuje się coraz bardziej samotna i znudzona. Gdy zaczyna podejrzewać, że ich nowi znajomi nie są tymi, za których się podają, rozpoczyna własne śledztwo, odsłaniając warstwy otaczającej ją ze wszystkich stron mistyfikacji. Odkrywa fałszywe urzędy, nieistniejące korporacje i ukrytą broń, tajemniczą farmę i numeryczne konto z olbrzymimi kwotami pieniędzy, a wreszcie niewyobrażalne, ciągnące się od dawna oszustwo, które zagraża jej rodzinie, małżeństwo i życiu.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 19 IX 2014, 19:15:56 (ponad 4 lat temu)
0 0
Bardzo dobra i ciekawa powieść. Początek nie jest za ciekawy i szedł mi dosyć mozolnie, a w miarę postępowania fabuły tym bardziej się wciągałam, a pod koniec już się nie mogłam oderwać. Cała fabuła jest utkana w taką grubą i skomplikowaną pajęczynę, która stopniowo budzi w czytelniku różne emocje i absolutnie go dezorientuje. Podczas czytania ciągle myślałam - kto, czemu, dlaczego, jak...? To bardzo fajne w tej powieści. Myślę, że "Kobieta, której nikt nie znał" spodoba się czytelnikom. Polecam ciepło.
Oceniam książkę na: 4.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: MUZA
Rok wydania: 2013
ISBN: 9788377583302
Ocena: 4.75
Liczba głosów: 4
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: BlissLlewellyn
22 VIII 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają