Kup książkę [edytuj książkę]

Między opętaniem a oczarowaniem

Zniesmaczona orgiami seksualnymi bohaterka powieści „Między opętaniem a oczarowaniem” postanawia wrócić do chorej matki. I wówczas na pożegnalnej imprezie poznaje szkolnego kolegę swojego kochanka-Wiktora. Młodzi przeżywają niewiarygodne wprost, wzajemne oczarowanie. Niestety, oszalały z zazdrości Wiktor nie dopuszcza do ich umówionego spotkania, maltretuje Dorotę, zamyka na klucz, a następnie odwozi na lotnisko, skąd odlatuje ona do Niemiec. Gdy dziewczyna prosi go o kontakt z Szymonem, odpowiada jej, że ten ma narzeczoną i wyznaczoną datę ślubu, a później oszukuje ją, iż wyemigrował on z żoną i dzieckiem do Stanów.

Po nagłej śmierci matki Dorota wraca do Polski, gdzie nadal prowadzi niezbyt moralny żywot. Wciąż jednak marzy o Szymonie, choć nie ma najmniejszej szansy na spełnienia tego marzenia. Akcja tej wciągającej opowieści, z jednej strony o romantycznej miłości, a z drugiej o wyuzdanym seksie obfituje w zaskakujące wydarzenia, sploty okoliczności, powodujące, że trudno jest się od niej oderwać. A przy tym dostarcza ciekawych wiadomości o współczesnym świecie oraz wiele wrażeń i wzruszeń.
ebook - http://www.ebooki123.pl/miedzy-opetaniem-a-oczarowaniem_p266
druk - http://stefaniajagielnickakamieniecka.autorzy365.pl/ksiazka/...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Dziewczyna usiadła na łóżku i spojrzała na wiszący nad nim obraz. Była to reprodukcja centralnego panelu „Ogrodu ziemskich rozkoszy” Hieronima Boscha.
– Wiktor – powiedziała z wyrzutem – ale mnie oszukałeś! Dlaczego powiesiłeś nad łóżkiem obraz przedstawiający upadek ludzkości?
– Bo jest to apoteoza seksu – rzekł z fascynacją. – Te kłębiące się grupy kochanków, te fantastyczne stworzenia, gigantyczne ptaki... Wszystko to przemawia do mojej wyobraźni. Poziomki, morwy, czereśnie, grona winogron zapełniają obraz. Owoc może też być ogromny, niektórzy chcą go zjeść, inni chronią się w jego wnętrzu. Wspaniałe są te wizje seksualnych przyjemności, które powtarzają ciągle na nowo moment, w którym Adam i Ewa kosztują zakazanego owocu... Wiesz, seks ma smak czerwonego owocu, fioletowych winogron, tak jak na tym obrazie. Poczujesz to dziś w nocy."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 21 VIII 2013 (ponad 5 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7900-081-4
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
21 VIII 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają