Kup książkę [edytuj książkę]

Wielbiciel

W lesie niedaleko małej miejscowości w okolicach Augsburga znaleziono zmasakrowane zwłoki młodej kobiety. Policja i bliscy zamordowanej stoją przed prawdziwą zagadką, gdyż kobieta ta zaginęła bez śladu przed kilkoma laty. Dopiero telefon od jej znajomej z wakacji dostarcza pierwszych wskazówek dla śledztwa… Jednocześnie we Frankfurcie toczy się inna historia. Leonę, zadowoloną z życia redaktorką w wydawnictwie, ukochany mąż porzuca dla innej kobiety. To prawdziwy cios dla kobiety, która dopiero co była świadkiem samobójstwa.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Właśnie to zawsze najbardziej nas boli prawda? Utrata człowieka, który jest nam najbliższy. To gorsze niż choroba. A i tak sprawia, że jest się chorym."
Dodał: katie157 Dodano: 16 VI 2015 (ponad 6 lat temu)
+1 0


"To właśnie takich rzeczy tak strasznie brakuje. Takich rzeczy, których zwykle człowiek nawet nie zauważa, póki je ma, ale potem wie, że to właśnie one sprawiały, że dobrze się czuł we własnym zyciu."
Dodał: katie157 Dodano: 16 VI 2015 (ponad 6 lat temu)
+1 0


"Kochała go jeszcze, bo miłość tak szybko nie odchodzi, potrzebuje czasu, zanim się zbierze, pójdzie i ostatecznie zamknie za sobą drzwi. Ale miłość nie czuła się już u niej dobrze. Stała się nieufna, znużona i nadszarpnięta. Niczym złamany kwiat, który jeszcze przez chwilę kwitnie, ale już zwiesza płatki i nieuchronnie obumiera."
Dodał: katie157 Dodano: 16 VI 2015 (ponad 6 lat temu)
+1 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 18 IV 2015, 19:34:24 (ponad 6 lat temu)
0 0
Hmm, @Zaaraza Twój komentarz jest trochę sprzeczny, najpierw piszesz, ze się zawiodłaś, bo oczekiwałaś thrillera psychologicznego-a potem chwalisz autorkę za stronę psychologiczną. Cos nie halo, komentarz trochę bez ładu, składu i logiki
Oceniam książkę na: 6.0
Dodano: 04 IV 2014, 13:35:48 (ponad 7 lat temu)
0 -1
Rozczarowałam się, bo oczekiwałam, że to będzie naprawdę świetny thriller psychologiczny, a dostałam nużącą i przewidywalną powieść z bardziej rozbudowanym tłem obyczajowym niż kryminalnym. Początek był obiecujący - brutalne morderstwo na młodej dziewczynie i samobójstwo nieznajomej kobiety, ale potem było coraz bardziej nudno i banalnie. Niemniej trzeba pochwalić autorkę za dobre napisanie tej książki od strony psychologicznej, bo to wyszło jej naprawdę dobrze. Mimo rozczarowania dam pni Link jeszcze jedną szanse, bo czytając opinie innych Czytelników natknęłam się na wiele opinii, że nie jest to najlepsza książka autorki. To że nie jest to najlepsza powieść to wiem, a czy napisała lepsze mam zamiar się przekonać.
Oceniam książkę na: 3.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Sonia Draga
Rok wydania: 2013
ISBN: 9788375086812
Ocena: 4.39
Liczba głosów: 14
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: rapmetka
20 VIII 2013 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają