Kup książkę [edytuj książkę]

Niewolnica

Powieść zawiera wątki erotyczne. Piękna kobieta i dwaj niebezpieczni, kochający ją do szaleństwa mężczyźni. Arina – zniewolony mag, Azarel – Mag Aszarte i Severio – Gwardzista Akademii Morza Deszczów… Związki, które nie mają prawa przetrwać. Uczucie, które nie powinno się narodzić. Ludzie, którzy nie mogą się spotkać. „Niewolnica” to napisana z niebywałym rozmachem historia o miłości, zdradzie, sile przyjaźni, kobiecości, magii, nienawiści, seksie, dorastaniu, przeznaczeniu. Czytelnika całkowicie pochłonie świat magów, wampirów, czarownic, a także niewolników i ich panów. To całkiem nowy świat, nowy niewolniczy porządek, uprzedmiotowienie i zniewolenie, ludzkie pragnienie władzy nad drugim człowiekiem, sprawdzenia, na ile można upodlić i jak czerpać z tego przyjemność… To czas zakazanych uczuć i silnych emocji. Niespodziewane zwroty akcji, a także sugestywna fabuła wciągają tak bardzo, że ma się ochotę nieustannie śledzić losy bohaterów. A.M. Chaudiere wykreowała świat, którego nie chce się opuszczać.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Och nie... pomyślała. Siła spojrzenia wampira była niewiarygodna. Mało która istota schwytana w te sidła była zdolna się oswobodzić. Uśmiechnął się. A potem zrobił coś, przez co całkiem straciła równowagę. Ujął jej twarz w dłonie i niespodziewanie ucałował jej usta.
Pocałował ją.
Jego wargi były chłodne, lecz miękkie, nie natarczywe, lekko ponaglające... a jej własne natychmiast zareagowały na ten pocałunek."
Dodał: Anastazja16 Dodano: 18 V 2014 (ponad 7 lat temu)
0 0


"Na środku salonu sztyletem rozcięła jej klatkę piersiową aż po sam brzuch i gołymi rękami wyrwała jej serce z piersi. Jeszcze biło, gdy rzuciła je pod nogi Azarelowi. To była szybka śmierć, ponieważ poruszała się tak zwinnie i sprawnie, że dziewczyna nawet nie zdążyła upaść. Upadła, ale już martwa i rozpłatana."
Dodał: Anastazja16 Dodano: 18 V 2014 (ponad 7 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
Rok wydania: 2013
ISBN: 9788378056898
Ocena: 5.25
Liczba głosów: 6
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: awiola
13 VII 2013 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają