Kup książkę [edytuj książkę]

House of Many Ways

Charmain Baker wiedzie nudne, ale za to godne szacunku życie nieco rozpuszczonego mola książkowego. Nagle wywraca się ono góry nogami, kiedy zostaje jej powierzona opieka nad domem stryjecznego dziadka Williama, znanego czarodzieja. Charmain jest do tego zadania zupełnie nieprzygotowana - jej matka zawsze uważała, że rzeczy takie, jak zmywanie talerzy, sprzątanie, gotowanie i uprawianie czarów do zajęć "godnych szacunku" nie należą.

Można się więc spodziewać fajerwerków, kiedy dziewczyna zderzy się z rzeczywistością w postaci kuchni pełnej brudnych garów, kilkunastoma worami prania rozmnażającymi się w tajemniczy sposób, niespodziewanym współlokatorem ze skłonnością do magicznych eksperymentów (z których chyba żaden nigdy nie wyszedł mu tak jak powinien), rozgniewanymi koboldami, dworską intrygą oraz domem, którego drzwi prowadzą gdzie (i kiedy) indziej, w zależności od tego czy skręci się w prawo czy w lewo.

Aha, nie można też zapominać o Sophie, która przybywa na dwór królewski Norlandii w towarzystwie wiernego Calcifera oraz dwójki małych chłopców, z których jeden jest jej synem, a drugi...

Seria Ruchomy Zamek Hauru:


1. Ruchomy Zamek Hauru
2. Zamek w chmurach
3. House of Many Ways

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"As often happened, Charmain began to despair of getting her mother to understand. She's not stupid, she just never lets her mind out, she thought."
Dodał: arie Dodano: 25 VI 2013 (ponad 8 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: arie
25 VI 2013 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają