Kup książkę [edytuj książkę]

Bolą mnie gały

„Bolą mnie gały” to pełen autentyczności i pasji debiut literacki Ewy Wilczyńskiej. Jego treść pokrywa się z życiorysem autorki, bowiem pamiętnik bohaterki jest zarazem jej własnym. Książka pełna jest dowcipnych i przewrotnie optymistycznych spostrzeżeń młodej kobiety wchodzącej właśnie w dorosłość, mającej życie i przyszłość za ekscytujące wyzwanie. Ten listopadowy pamiętnik opisuje drogę do zrozumienia i spełnienia swoich marzeń związanych z pracą w rozgłośni radiowej. Droga, choć pozornie zdaje się być szara, wyboista i trudna, zostaje pomalowana jaskrawymi, ciepłymi barwami przez pełną humoru, wiary oraz nadziei bohaterkę. Pozytywne i otwarte nastawienie dwudziestodwuletniej Ewy niejako automatycznie udziela się śledzącym jej losy czytelnikom, przez co opowieść ta stanowi zarówno doskonałe źródło inspiracji i wewnętrznej siły dla po raz pierwszy wchodzącej do rwącej rzeki dorosłości, poszukującej swojej bezpiecznej wyspy młodzieży, jak i dla tej młodzieży nieco starszej, mniej lub bardziej ustatkowanej, pragnącej sentymentalnie wrócić do czasu pierwszych egzystencjalnych, bądź po prostu potrzebującej budzącej uśmiech lektury na leniwe letnie popołudnie.

http://www.ebooki123.pl/bola-mnie-galy_p251

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Czuję się nieszczęśliwa. Coś się we mnie fajczy i nikt nie reaguje! Wiele książek traktuje o tym, że najgorsza w cierpieniu jest samotność. Co do rozmowy z chłopakiem to wszystko przez niego. Z determinacją Adama, który wziął jabłko od Ewy skacząc dookoła niej jak zakochany piesek proszący o kiełbaskę próbował mnie zatrzymać w swoim mieszkaniu ciągle coś do mnie mówiąc."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 21 VI 2013 (ponad 8 lat temu)
0 0


"Wiem, że pamiętnik powinien zawierać po kolei wydarzenia, ale ja muszę teraz napisać Ci coś niecierpiącego zwłoki. Jak będę mieć ochotę to wrócę się do poprzednich wydarzeń. Otóż bolą mnie gały! Piekące łzy wypełniają mój obszar okołooczny. Poważnie zastanawiam się nad pracą płaczki na pogrzebach. Moja zaryczana twarz na pewno wzbudziłaby litość najbardziej kamiennego serca."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 21 VI 2013 (ponad 8 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7900-061-6
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
21 VI 2013 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają