Kup książkę [edytuj książkę]

One Piece

Tom 21
Następczyni tronu Alabasty udaje się dotrzeć do pałacu, jednak ku zdziwieniu wszystkich pojawia się tam również sam Crocodile, który zdradza obecnym swoje prawdziwe plany. W tym samym czasie toczy się zacięta walka między Słomkowymi, a elitą organizacji Baroque Works.

One Piece (jap. ワンピース, Wan Pīsu?) – manga i anime stworzone przez Eiichiro Odę. One Piece opowiada o przygodach pirackiej załogi Słomkowego Kapelusza (Straw Hat Pirates), której kapitanem jest Monkey D. Luffy. Jego największym marzeniem jest odnalezienie najwspanialszego skarbu na świecie, One Piece, oraz stanie się Królem Piratów. Historia rozpoczyna się od zjedzenia (przez przypadek) przez Luffiego diabelskiego owocu Gomu Gomu no Mi, który zmienia jego ciało w gumę.


One Piece:


Tom 1
Tom 2
Tom 3
Tom 4
Tom 5
Tom 6
Tom 7
Tom 8
Tom 9
Tom 10
Tom 11
Tom 12
Tom 13
Tom 14
Tom 15
Tom 16
Tom 17
Tom 18
Tom 19
Tom 20
Tom 21
Tom 22

Opis 2:

Okładka:

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Są na świecie szermierze, którzy potrafią niczego nie przeciąć, ale gdy trzeba, są w stanie przeciąć wszystko. Nawet stal. Najpotężniejsze miecze chronią tych, których chcą ochronić... I tną tych, których chcą ciąć. Miecz, który tnie wszystko, czego tylko dotknie, nie jest dla mnie godzien, by zwać go prawdziwym mieczem."
Dodał: LadyRaven Dodano: 21 VI 2013 (ponad 8 lat temu)
0 0


"Uprzedzam - jeśli myślicie, że zamierzam okazać wam łaskę i darować życie, to się grubo mylicie. Gdy królestwo spotyka zagłada, ród królewski musi spotkać ten sam los... To naturalna kolej rzeczy..."
Dodał: LadyRaven Dodano: 21 VI 2013 (ponad 8 lat temu)
0 0


"Jeśli to zrobię, to co? To będzie koniec Alabasty? Nie, Chaka! Przecież Alabasta to nie to miejsce! Alabasta to ludzie! Ci sami, którzy teraz zabijają się nawzajem! To oni tworzą nasz kraj! A jeśli jest choć cień szansy, że uda się na kilka sekund powstrzymać tę rzeź, to warto spróbować! Wystarczy odwrócić uwagę walczących na kilka sekund! Resztą zajmę się ja! To rozkaz! Zburzyć pałac!"
Dodał: LadyRaven Dodano: 21 VI 2013 (ponad 8 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Japonica Polonica Fantastica
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7471-221-7
Ocena: 3.5
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: LadyRaven
21 VI 2013 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają