Kup książkę [edytuj książkę]

A co z prawdą?

Odkrywanie prawdy o życiu to temat przewodni najnowszej książki Ewy Witkiewicz pt. "A co z prawdą?" Autorka opisuje w niej losy Emmy - kobiety głęboko nieszczęśliwej z powodu nieudanego małżeństwa, która chce na nowo ułożyć sobie życie.

Borykająca się z problemami natury osobistej Emma próbuje położyć temu kres. W tym celu udaje się do Afryki, gdzie jako wolontariuszka pośredniczy w adopcji afrykańskich dzieci przez pary z krajów europejskich. Zaprzyjaźnia się tam z Bendżim - najstarszym z dzieci, które ze względu na stosunkowo zaawansowany wiek ma znikome szanse na znalezienie przyrodnich rodziców. W tym czasie poznaje też Daniego, który kreśli wobec niej plany bycia razem. Kiedy kobieta przekonuje się do mężczyzny i jest w stanie wyjść za niego, ten umiera na malarię. Emma po raz kolejny przechodzi głęboki wstrząs - tym bardziej, że po śmierci Daniego okazuje się, że jest w ciąży. Gdyby nie jej liczne przygody miłosne podczas pobytu za granicą, z dużą dozą pewności powiedzielibyśmy, że to dziecko Daniego. Czy rzeczywiście tak jest, można przekonać się, sięgając po najnowszą książkę Ewy Witkiewicz.
http://www.ebooki123.pl/a-co-z-prawda_p216

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Obawy były nieuzasadnione, mój najdroższy czekał na mnie. Był sam. Tym razem nie mogłam się powstrzymać, zaczęłam biec w jego kierunku jak szalona. On, potrącając wszystkich stojących na drodze między nami, sprężystym krokiem zbliżał się do mnie. Rzuciłam się w jego otwarte ramiona. Nasze pocałunki mieszały się z uściskami oraz wybuchami śmiechu, a łzy wzruszenia z kroplami potu."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 24 V 2013 (ponad 5 lat temu)
+1 0


"Te ostatnie trzy miesiące to moje najpiękniejsze doświadczenie życiowe. Dziękuję ci za wszystko, co od ciebie dostałam. Owszem wolałbyś, bym została i zajęła się Benjaminem. Przepraszam za to rozczarowanie! Po tym, co się stało, nie mogłam dłużej wytrzymać w Burkina Faso. Musiałam wrócić do źródła, aby móc się zregenerować."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 24 V 2013 (ponad 5 lat temu)
+1 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7900-049-4
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
24 V 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają