Kup książkę [edytuj książkę]

Kochałam manipulatora

Gdy Caroline poznała Juliana, wydał się intrygujący, bo nieodgadniony. Nie zaalarmowały jej jego nagłe zmiany nastrojów. Był ujmujący, wciąż wyznawał jej miłość. Wkrótce zaczęła zauważać, jaki jest niezrównoważony, ale już wtedy była w ciąży… Ataki szału przemieniały się w wyznania skruchy. Wkrótce Julian zaczął dawać Caroline do zrozumienia, że to z nią jest coś nie w porządku, w co ona zaczęła wierzyć. Urodziło się dziecko, Julian coraz częściej uciekał się do przemocy… Wstrząsająca historia toksycznego związku i rzecz o tym, jak rozpoznać manipulanta.
Wszyscy uważali, że spotkało ją wielkie szczęście. Po cichu nawet jej zazdrościli, bo czy można nie zazdrościć takiej miłości? Wyjątkowej i pięknej? Uważano, że on to ideał – kochający, pozbawiony wad, mężczyzna, o którym się marzy. Prawda była zupełnie inna, brutalna i przerażająca, zbyt trudna, by móc ją wyznać innym. Wstrząsająca opowieść kobiety, która przez lata żyła z człowiekiem, który nią manipulował. Szokująca, ale pomocna. Portret psychologiczny manipulatora nakreślony przez autorkę pozwoli nauczyć się dostrzegać pierwsze symptomy tego, że ktoś próbuje nami manipulować i w porę szukać ratunku.

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/136803/kochalam-manipulatora

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7799-726-0
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: disappear
14 V 2013 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają