Kup książkę [edytuj książkę]

One Piece

Tom 16
Podróż do lekarza trwa! Aby Nami wyzdrowiała, Luffy i Sanji muszą jak najszybciej dostać się z nią na szczyt wysokiej góry, gdzie w zamku dawnego króla mieszka doktor Kureha wraz ze swoim kompanem i uczniem - niebieskonosym reniferem...

One Piece (jap. ワンピース, Wan Pīsu?) – manga i anime stworzone przez Eiichiro Odę. One Piece opowiada o przygodach pirackiej załogi Słomkowego Kapelusza (Straw Hat Pirates), której kapitanem jest Monkey D. Luffy. Jego największym marzeniem jest odnalezienie najwspanialszego skarbu na świecie, One Piece, oraz stanie się Królem Piratów. Historia rozpoczyna się od zjedzenia (przez przypadek) przez Luffiego diabelskiego owocu Gomu Gomu no Mi, który zmienia jego ciało w gumę.One Piece:


Tom 1
Tom 2
Tom 3
Tom 4
Tom 5
Tom 6
Tom 7
Tom 8
Tom 9
Tom 10
Tom 11
Tom 12
Tom 13
Tom 14
Tom 15
Tom 16
Tom 17
Tom 18
Tom 19
Tom 20
Tom 21
Tom 22

Opis 2:

Okładka:

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Dopóki uważamy się za lepszych od naszych obywateli, tego kraju nie da się uleczyć!!! Bez względu na to, jaki poziom osiągnie nasza medycyna, bez względu na to, jak cudowne leki uda nam się wynaleźć, LUDZKIEJ GŁUPOTY NIE DA SIĘ TAK PO PROSTU WYLECZYĆ!!!"
Dodał: LadyRaven Dodano: 03 V 2013 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Dajcie sobie spokój! Żaden z was nie jest w stanie mnie zabić! Jak myślicie... Kiedy człowiek tak naprawdę umiera? Gdy jego serce przeszyje kula z pistoletu? Nie. Gdy zapadnie na nieuleczalną chorobę? Nie. A może wtedy gdy zje zupę z trujących grzybów...? Nie!!! Człowiek tak naprawdę umiera wtedy, kiedy zostanie zapomniany! Nawet gdy odejdę, moje marzenia zostaną spełnione! Chore serca mieszkańców tego kraju pewnego dnia zostaną uzdrowione!"
Dodał: LadyRaven Dodano: 03 V 2013 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Samo dobre serce nie wystarczy, by pomagać ludziom!!! Bez odpowiedniej wiedzy i umiejętności nigdy nie zdołasz nikomu pomóc!!!"
Dodał: LadyRaven Dodano: 03 V 2013 (ponad 6 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Japonica Polonica Fantastica
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7471-216-3
Ocena: 3.5
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: LadyRaven
03 V 2013 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają