Kup książkę [edytuj książkę]

Ścigana

Clea nie jest grzeczną dziewczynką. Od dziecka uczyła się złodziejskiego fachu, dwa razy trafiła za kratki. Teraz postanawia rozpocząć nowe, uczciwe życie, ale wplątuje się w groźną międzynarodową aferę. Policja nie wierzy w jej wersję wydarzeń, a dla przestępców jest niewygodnym świadkiem. Musi zdobyć dowody swej niewinności, dlatego włamuje się do posiadłości jednego z podejrzanych. Na miejscu zaskakuje ją… inny włamywacz. Złodziej, zabójca czy niespodziewany sprzymierzeniec?

Harlequin Enterprises, 2013

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 05 III 2014, 18:38:12 (ponad 5 lat temu)
0 0
Troszkę się rozczarowałam, gdyż książka okazała się bardziej romansem, niż kryminałem. Żałuje, że autorka nie skupiła się bardziej na tej stronie. Niemniej czytało się łatwo i przyjemnie, początek wciągający, ale jakieś ostatnie pięćdziesiąt stron było trochę nużące, mimo toczącej się akcji, jestem też rozczarowana zakończeniem. Nie zmienia to faktu, że to powieść odprężająca, taka na jeden dzień, nie wnosi nic nowego i myślę, że szybko się ją zapomina, ale dla relaksu i dla osób, które lubię takie połączenia - romansu z wątkami kryminalnymi - polecam, jak najbardziej.
Oceniam książkę na: 3.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Rok wydania: 2013
ISBN: 9788323890386
Ocena: 5
Liczba głosów: 4
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dona
02 V 2013 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają