Kup książkę [edytuj książkę]

Poradnik Konkursowicza

„Ach, co ja bym zrobił/a z tymi pieniędzmi!” – wzdycha wielu na wiadomość o kolejnej milionowej kumulacji w lotto i już wyobraża sobie cudowne życie bez żadnych trosk. Jednak od marzenia do pełnego konta droga bywa długa i wyboista. Niejeden na grę w lotto lub w kasynie wydał o wiele więcej, niż wygrał! Kto jednak gra mądrze i wierzy w swoje szczęście, może spróbować choć trochę mu pomóc.

Losy wygrywających zwłaszcza te cenniejsze nagrody nie zawsze usłane są różami. Ludzie, którzy dotychczas z trudem wiązali koniec z końcem, mogą paść ofiarą fałszywych doradców. Słyszymy historie o ludziach, którzy po wielkiej wygranej zmieniali nie tylko miejsce zamieszkania, ale nawet nazwisko. Może więc lepiej byłoby wygrywać mniej, a częściej i nie kłuć swoim szczęściem sąsiadów w oczy?
„Poradnik Konkursowicza” otworzy Ci oczy na świat konkursów i loterii promocyjnych. Autor na konkretnych przykładach pokazuje w co i jak grać a czego unikać. Unikalna wiedza doświadczonego gracza na wyciągnięcie dłoni.

Wspaniała wiadomość dla ludzi biorących udział w różnego rodzaju konkursach i loteriach. Pewnie wiele razy zadawali sobie pytania: 'Dlaczego nie wygrałem?', 'Co takiego wiedzą tzw. zawodowi gracze, że co chwilę wygrywają?' Aż w końcu znalazł się gracz, który postanowił się podzielić swoim 8 letnim doświadczeniem w tej nietypowej dziedzinie.
Zbigniew Trzcionkowski w swoim "Poradniku Konkursowicza" dzieli się swoją unikalną wiedzą i doświadczeniem, przedstawiając poszczególne rodzaje konkursów i loterii. Książka została napisana prostym językiem, przez praktyka, dzięki czemu bez lania wody zawiera dokładnie to, co trzeba wiedzieć, aby zacząć wygrywać. Autor na przykładach pokazuje w jakie konkursy warto grać, a w jakie niekoniecznie. Oprócz wad i zalet nie zabrakło opisu sposobów i sposobików stosowanych przez graczy.

Poradnik Konkursowicza odsłania też ciemniejsze strony tego światka, dzięki czemu świeżo upieczony konkursomaniak nie będzie tracił czasu i zasobów na coś, co jest z góry skazane na porażkę. W osobnym rozdziale pokazano gdzie i jak szukać nowych konkursów. Autor pamiętał też, aby poruszyć takie tematy jak podatki przy sprzedaży nagród, problemy ze spamem i plagiatami, a nawet właściwe podejście psychologiczne.
http://www.ebooki123.pl/poradnik-konkursowicza_p166

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7900-040-1
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
25 III 2013 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają