Kup książkę [edytuj książkę]

Odrodzona po zdradzie. Wystarczyła jedna noc…

Kobieta po zdradzie powinna wreszcie zadbać o swoje szczęście. W tym momencie nieważne jest czy to koniec związku, czy początek walki o jego przyszłość. Trzeba doskonale zagospodarować sobie czas. Innymi słowy warto rozglądnąć się za doskonałym „substytutem” mężczyzny, któremu do tej pory poświęcało się swój czas. Warto zapisać się na lekcje języka obcego czy kurs prawo jazdy. Samotne siedzenie w domu nie ma najmniejszego sensu, gdyż wtedy zaczyna się dramat. Cisza i samotność to dwie przyjaciółki, które mogą prowadzić kobietę po zdradzie tylko do jednego, do depresji. Trzeba na nowo zobaczyć kolory świata i dzięki najbliższym uwierzyć, że jest się kobietą wartościową. Leczenie duszy po zdradzie to nie jest krótkotrwała terapia, ale gdy zastosuje się polecane i skuteczne leki efekt może być pozytywnie zaskakujący. Tym bardziej, że ma się dla kogo żyć.

Według Autorki recepta na szczęście jest właściwie jasna i klarowna, niezmienna od początku świata: warunkiem jest oczywiście miłość, która daje spełnienie tak długo, jak długo towarzyszy jej zaufanie. Niestety, od tej reguły nie ma wyjątków. Dramat polega na tym, że zakochani instynktownie kierują się wewnętrzną „instrukcją” i są wierni ideałom tylko w początkowej fazie związku, a potem zwykle dają się zwieść na manowce różnym życiowym mądrościom .

Książka "Odrodzona po zdradzie. Wystarczyła jedna noc..." jest zapisem zdobytej, przetestowanej na własnym sercu praktycznej wiedzy. Po tę książkę powinny sięgnąć zwłaszcza kobiety, a już koniecznie te cierpiące właśnie z powodu zdrady kochanego mężczyzny. Dowiedzą się z niej, że w ciągu nocy można uwolnić się od bólu, pozbyć rozpaczy, poczucia krzywdy i wściekłości na zdrajcę, zastępując je radością, dumą i wielką dla niego wdzięcznością. Takie niezwykłe doświadczenie stało się udziałem przeciętnej kobiety tylko dlatego, że postanowiła zbuntować się przeciwko cierpieniu i poszukać ratunku we własnej duszy.

Autorka, myśl po myśli, dokładnie opisuje szukanie drogi wyjścia z impasu i nieoczekiwaną metamorfozę, która okazała się początkiem prawdziwej wewnętrznej rewolucji. Zapoczątkowała trwający kilka lat okres „studiów” nad przyczynami problemów w relacjach damsko-męskich. Najwięcej uwagi poświęciła zrozumieniu na przykładzie partnera meandrów męskiej duszy, ze szczególnym uwzględnieniem przyczyn niewierności i ze zdziwieniem dostrzegła ich sprzeczność z przekonaniami zakorzenionymi w powszechnej świadomości. Zainspirowany opisanymi tu doświadczeniami, każdy może dokonać pozytywnych zmian we własnym wnętrzu i relacjach z otoczeniem.
http://www.ebooki123.pl/odrodzona-po-zdradzie-wystarczyla-je...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7900-039-5
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
25 III 2013 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają