Kup książkę [edytuj książkę]

Sekrety umarlaków

Czy wiecie o tym, że rysunki naskalne wykonywano według planowanego systemu aranżacji postaci, czym dopiero zaczęto się posługiwać w Średniowiecznej Europie albo, że w Czechach oraz byłej Jugosławii „domy z epoki kamienia łupanego” zostały odnalezione w wykopaliskach. Pokazują one, że ich budowniczy, posługiwali się zaawansowaną techniką budowy która wymagała znajomości matematyki i geometrii? To dowody na to, że już w starożytności nasi przodkowie, których niekoniecznie uważamy „za rozumnych” posługiwali się bardzo zaawansowaną techniką. „Oto jest dowód na to jak świadomymi swojego cywilizowanego pochodzenia byli ludzie zamieszkujący w tak niegościnnych, wręcz wrogich warunkach do życia, w jakich ich zmusiły okoliczności. Próbowali posługiwać się nawet narzędziami, do których byli przyzwyczajeni a które absolutnie nie były niezbędne do przeżycia. Ludzie ci kiedyś potrafili nawiązywać kontakty z innymi cywilizowanymi ludźmi, jednak z czasem utracili tą zdolność, zmuszeni do życia przez pokolenia w warunkach zmuszających ich do minimalizmu przetrwania.” – czytamy w książce „Sekrety umarlaków” - Dead Men's Secrets, jednego z najważniejszych badaczy starożytnych cywilizacji, autora licznych książek Jonathana Graya.

Książka jest bezcennym źródłem informacji, których nie poznasz w szkole. Informacji o których zapomnieliśmy, bądź celowo zakazano ujawniać. Te cenne informacje jakie zapisał w książce Jonathan Gray ukazuje jak ogromną wiedzę posiadali starożytni, dowodem na to są liczne wykopaliska, rysunki skalne i inne jakie udało się zebrać naukowcowi. Jeśli interesuje cie wiedza jaką na ten temat zgłębił Jonathan Gray zachęcam do poznania się z lekturą książki dostępnej już na rynku wydawniczym w formie elektronicznej. Niebawem ukaże się cała seria książek Graya, które po raz pierwszy przetłumaczone zostały na język polski. Odsyłam do księgarni, w której możesz ją nabyć. Jest tam także pierwsza książka Graya - „64 niewyjaśnione sekrety starożytności” - 64 Secrets Still Ahead of Us.
http://www.ebooki123.pl/sekrety-umarlakow_p131

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Jeśli byśmy potraktowali poważnie i uwierzyli w zebrane świadectwa wszystkich starożytnych narodów, to okazało by się, że wcześniejsza historia ludzkości była naprawdę pasjonująca."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 25 II 2013 (ponad 6 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7900-016-6
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
22 II 2013 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają