Kup książkę [edytuj książkę]

Kod Biblii 2. Odliczanie

Długo oczekiwany drugi raport o sensacyjnym odkryciu izraelskich uczonych, określonym przez światową prasę jako "największe odkrycie przełomu tysiącleci" - o ukrytym w Biblii kodzie, w którym zapisana jest zarówno nasza przeszłość jak i przyszłość.

~`kultura.onet.pl

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Spytałem Ripsa, czy kod Biblii mógłby być ciągłym dialogiem z ludzkością; czy uważa za możliwe, by Biblia była szyfrowana w czasie rzeczywistym, co oznaczało by, że otrzymujemy odpowiedzi na nasze pytania w chwili, gdy je zadajemy – nie od inteligencji istniejącej dawno temu, lecz od czegoś, co działa dzisiaj.
– Mogę sobie wyobrazić inteligencję transcendentną wobec czasu, dla której przeszłość, teraźniejszość i przyszłość są jednym – odpowiedział Rips. – Mimo więc, iż zadajesz pytanie teraz", a Biblia została zaszyfrowana w odległej "przeszłości, z punktu widzenia Twórcy kodu wszystko dzieje się – albo raczej istnieje – jednocześnie, nie wyłączając przyszłości, którą odsłaniają zakodowane przekazy."
Dodał: kamilka257 Dodano: 08 IV 2013 (ponad 7 lat temu)
0 0


"Mój zacny przyjaciel pokazał mi następnie coś nowego – coś, co znalazł w tablicy kodu po wpisaniu nazwiska przywódcy wrześniowego zamachu. Wyrażenie terrorysta Atta" skrzyżowało się z następującymi słowami w jawnym tekście Biblii: "jego dusza odwróciła się ode mnie, który jestem jej Panem.
– To dokładnie przeczy przekonaniom Atty i bin Ladena, jakoby w dalszym życiu czekała ich nagroda za uczynki, które popełniają – powiedział Rips. – Biblia mówi wyraźnie coś przeciwnego: że w dalszym życiu zostaną ukarani."
Dodał: kamilka257 Dodano: 08 IV 2013 (ponad 7 lat temu)
0 0


"... przyszłość człowieka była znana już w dniu jego stworzenia, a historia ludzkości została zapisana, zanim się dokonała – gdybyśmy więc teraz ją czytali, widzielibyśmy nie tylko to, co się już zdarzyło, ale i to, co czeka ludzką rasę."
Dodał: kamilka257 Dodano: 08 IV 2013 (ponad 7 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: kamilka257
30 I 2013 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają