Kup książkę [edytuj książkę]

Lola

Niecodzienna, pełna zwrotów akcji powieść sensacyjna, w którą wpleciony jest wątek miłosny. Główną bohaterką jest Lola – zawodowy morderca, który z jednej strony jest zimnokrwistym socjopatą, wykonującym zlecone zadania a z drugiej strony wrażliwą młodą kobietą, która dramatycznie próbuje normalnie żyć.

Przypadkowa miłość Loli do przystojnego Norwega podczas jednej ze zleconych akcji komplikuje zaplanowaną zbrodnię i sprawia, że nic już nie idzie zgodnie z planem. A do zrobienia jest dużo, gdyż Lola ma za zadanie dopaść Roberta Grinta, słynnego złodzieja, który dokonał kradzieży bezcennych dzieł sztuki i zniknął razem z nimi.

Niezaplanowana miłość, wyścig po śmierć, trudne decyzje, nieoczekiwane sytuacje i wiara w ludzi. To wszystko zawarte jest w świetnie napisanej i jakże wciągającej debiutanckiej książce młodej pisarki.
http://www.ebooki123.pl/lola_p79

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Była prawie północ, kiedy pojawił się w jej domu kilka dni przed wyjazdem i mimo, że ich ostatnie spotkanie było plus minus nieskończoność temu, to po karku przeszedł jej dreszcz. Jeszcze nie minął drzwi łazienki w holu a już zaczęła go wielbić i nienawidzić na przemian.
Był jak tworzywo sztuczne. Służył krótko a rozkładał się wieki, wpuszczając w międzyczasie do gleby trujące substancje. I jeśli kiedykolwiek miałaby jednym słowem określić dwoistość uczuć to przybrałoby pewnie jego imię. Nie dała się wtedy odurzyć jego zapachem bo już wcześniej odurzyła się czerwonym Chardonnay. Jego słowa przelatywały jej przez głowę zupełnie bez echa i była bardzo wdzięczna swoim uszom, że nie robiły notatek. Tego wieczora była jak zielona herbata, nie przepuszczała toksyn do organizmu i dawała spokój. Ale nie zawsze tak było. Nie zawsze potrafiła zaufać sobie będąc w sąsiedztwie jego oczu i nie skusić się smak jego ust."
Dodał: betis83 Dodano: 28 I 2013 (ponad 5 lat temu)
+1 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7900-010-4
Ocena: 5.75
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
25 I 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają