Kup książkę [edytuj książkę]

Naszyjnik z łez

„Już jako kilkuletnia dziewczynka umiałam czytać w ludzkich myślach; widziałam rzeczy i byłam świadkiem zjawisk o jakich normalnym śmiertelnikom nawet się nie śniło.” - tak wspomina Maja, główna bohaterka książki „Naszyjnik z łez” Sylwii Niemczyk. Jest to opowieść o młodej, wrażliwej kobiecie, która cierpi na skutek wydarzeń, jakie miały miejsce 18 lat temu. Wydarzenia te głęboko odcisnęły swe piętno w psychice młodej kobiety, do tej pory męczą ją koszmary – demony z przeszłości. Jeszcze jako mała dziewczynka, Maja stanowi dla rodziców utrapienie. Przyczyną niezadowolenia, szczególnie matki są nadprzyrodzone zdolności dziewczynki, którą uznawano za dziwadło. Mimo to Maja znajduje w końcu siłę, aby odciąć się od bliskich i zająć się zgłębianiem wiedzy na temat szamanizmu, który od zawsze ja fascynował - „Tajniki szamanizmu zgłębiam od kilku lat a tak wiele jeszcze jest przede mną do odkrycia. Jest jeszcze tyle pytań, na które chciałabym znaleźć odpowiedź. Są też we mnie luki, których niczym nie potrafię wypełnić. Mam też kilka ran, które nie chcą się zagoić chociaż czas już dawno powinien je zaleczyć.” - wspomina kobieta.

Niespodziewanie dostaje wiadomość o mającym się niebawem odbyć ślubie młodszej siostry. Decyduje się na powrót, lecz czas pokarze czy jest to dobra decyzja. Zobacz czy Maja zdoła stawić czoła demonom z przeszłości? Jakie sekrety skrywa pamiętnik Pauli – młodszej siostry? Czy uda się naprawić to co kiedyś zniszczyła decyzja jaką, za kobietę podejmują rodzice? Czy miłość przezwycięży przykre wspomnienia minionych lat. Zachęcam do przeczytania powieści Sylwii Niemczyk „Naszyjnik z łez”. Powieści przepełnionej erotyzmem, miłością i wieloma tajemniczymi zdarzeniami, które mają wpływ na splot dalszych wydarzeń. Zainteresowanych odsyłam do lektury ebooka, gdyż w takiej formie powieść została wydana. Serdecznie polecam. Informuję, że pisarka w 2010 roku wydała swą pierwszą książkę pod tytułem „Powołany do życia”.
http://www.ebooki123.pl/naszyjnik-z-lez_p52

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-6354-841-4
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
04 I 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają