Kup książkę [edytuj książkę]

Ryzykowna gra

Najnowsza powieść Brada Meltzera uznawana jest za krytyków za jego najlepszą książkę. Dynamicznie prowadzona akcja z zaskakującymi zwrotami, narastające napięcie, atrakcyjna prezentacja bohaterów sprawiają, że krytycy przyrównują Meltzera do takich znanych pisarzy tego gatunku, jak ohn Grisham, Scott Turow i David Baldacci. Meltzer podkreśla, iż swoją twórczość opiera nie tylko na czystej fikcji, ale każdą książkę poprzedza czasem kilka miesięcy badań i poszukiwań istotnych faktów.

Matthew Mercer i Harris Sandler to najlepsi przyjaciele, którzy mają świetną pracę jako asystenci szacownego kongresmena. Po dziesięciu latach pracy na Kapitolu ich początkowy idealizm zmienia się w rozczarowanie i nudę. Jeden z nich dowiaduje się o tajemnej grze „Zero”. Zaczyna się od niezłej zabawy – zwykłego zakładu pomiędzy przyjaciółmi. Gra posiada wszystko, co niezbędne: ryzyko, nagrodę, tajemniczość oraz podekscytowanie z tego, że przez fakt zaproszenia do uczestniczenia w niej stali się prawdziwie potężnymi „brokerami” w Waszyngtonie. Ale Harris i Matthew szybko odkrywają, że gra „Zero” kryje w sobie sekret tak wybuchowy, że może wstrząsnąć Waszyngtonem. A gdy znajoma im osoba zostaje znaleziona martwa, zdają sobie sprawę z tego, że gra jest o wiele bardziej niebezpieczna, niż sobie mogli nawet wyobrazić, i że to oni mają stać się jej następnymi ofiarami. Podczas szaleńczej ucieczki tajemnymi tunelami pod Kapitolem do porzuconej kopalni złota, dwaj przyjaciele dowiadują się, że nie są już graczami w tej rozgrywce, ale tylko jej pionkami. Napięcie sięga zenitu...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Sonia Draga
Rok wydania: 2005
ISBN: 83-89779-08-0
Ocena: 4
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: kamilka257
08 XI 2012 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają