Kup książkę [edytuj książkę]

Niewierni

Kiedy agenci polskiego wywiadu z zespołu Konrada Wolskiego namierzają przez przypadek dziwne spotkanie w hotelu Marriot, nie przypuszczają nawet, że postawi ono na nogi również brytyjskie i rosyjskie służby. Nowe tajemnicze zagrożenie terrorystyczne uruchamia lawinę wydarzeń od szczytów Kaukazu po Irlandię. Nieuchwytny as-Salam, Polak w szeregach Al Kaidy jest gotowy do decydującej misji. Wszystkie tropy prowadzą do Szwecji, gdzie uwagę służb przykuwa genialny haker-antyglobalista...

Niewierni to tętniąca napięciem wielowątkowa powieść szpiegowska, w której powracają bohaterowie thrillera Nielegalni. Autor, były oficer wywiadu, raz jeszcze stworzył pasjonującą opowieść inspirowaną autentycznymi wydarzeniami.


Seria Nielegalni

1. Nielegalni
2. Niewierni
3. Nieśmiertelni
4. Niepokorni

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"[..] panie z pojazdów typu SUV gigant i półciężarówki [...] nigdy nie zwracały na niego uwagi.Właściwie na nic nie zwracały uwagi, wpatrzone zawsze przed siebie i zajęte z reguły rozmową przez telefon [...] Samochodów typu SUV i większych przybywało w Warszawie szczególnie szybko i Konrad uznał, że musi to być związane z problemami osobowościowymi Polaków nowej generacji. Takie pojazdy spisywały się doskonale w kulturze amerykańskiej, szwedzkiej czy rosyjskiej, ale ursynowskiej?![...] właścicielki takiego SUV-a [...] muszą to być bardzo zajęte bizneswomen, które nawet nie mają czasu na sex i częściej korzystają z wibratorów. No i z pewnością muszą być przeciwniczkami parytetu"
Dodał: pilootnik Dodano: 20 III 2016 (ponad 2 lat temu)
0 0


"Godnie przeszedłeś nasze zapoznanie i widać, że masz jaja, choć nie masz kawałka fiuta... nooo... dobrze,dobrze.[..] - Przecież nie zrobiłeś sobie tego sam! My to wiemy i oczywiście nie akceptujemy takiego okrucieństwa wobec dzieci. I stąd ta cała wojna.. przez tyle lat!"
Dodał: pilootnik Dodano: 20 III 2016 (ponad 2 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Czarna Owca
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7554-130-4
Ocena: 4.92
Liczba głosów: 7
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
01 XI 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają