Kup książkę [edytuj książkę]

Groza

Naga kobieta w czerwonych pantoflach na wysokich obcasach balansuje na gzymsie wiszącego mostu Clifton Suspension Bridge, łkając w komórkę przyciśniętą do ucha. Psycholog kliniczny, Joseph O'Loughlin stoi parę kroków od niej i próbuje odwieść ją od desperackiego kroku. Kobieta szepce: "Nie rozumiesz" i skacze do rzeki. Jakiś czas później w domu profesora pojawia się gość - nastoletnia córka denatki. Dziewczynie nie mieści się w głowie, że matka rzuciła się z mostu; absolutnie nie była typem samobójczyni, poza tym miała lęk wysokości. Joe chce jej wierzyć, jednak nie pojmuje, co, lub kto, może doprowadzić kobietę do takiego desperackiego czynu.[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 05 XII 2014, 11:17:38 (ponad 3 lat temu)
0 0
Oczekiwałam mocnej i świetnego thrillera. Dostałam raczej przeciętną powieść. Większa część strasznie mnie nudziła i skutecznie usypiała. Sprawcę czytelnik poznaje w połowie książki, co odebrało już jakąkolwiek emocjonalności i napięcie. Dopiero ostatnie strony mnie wciągnęły i dostarczyły trochę emocji. Na koniec - nie polecam.
Oceniam książkę na: 3.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7799-175-6
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 6
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: elfijka
21 X 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają