Kup książkę [edytuj książkę]

Pół życia

Pierwsze miejsce na listach bestsellerów "The New York Times" i "Los Angeles Times"!

Najnowsza powieść autorki międzynarodowych bestsellerów!
Picoult po mistrzowsku zgłębia naturę rodziny: miłość oraz siłę - i cenę, jaką czasem trzeba za nie zapłacić.

Luke Warren jest badaczem wilków. Pisze o nich, studiuje ich zachowania, a kiedyś nawet z nimi zamieszkał. Pod wieloma względami są mu bliższe niż własna rodzina, z którą właściwie nie ma kontaktu, odkąd żona go rzuciła, a syn Edward wyjechał.

Niespodziewanie Luke zostaje ciężko ranny w wypadku samochodowym, a wraz z nim siostra Edwarda, Cara. Nagle wszystko się zmienia: Edward musi wrócić do domu, który opuścił

przed laty, i razem z siostrą podjąć decyzję co do leczenia ojca. Nie ma łatwych odpowiedzi, za to pojawiają się pytania: jakie tajemnice skrywa przed sobą rodzeństwo? Co stoi za pragnieniem, by pozwolić ojcu umrzeć? lub utrzymać go przy życiu za wszelką cenę? Czego życzyłby sobie sam Luke? I przede wszystkim, na ile zapomnieli to, o czym zawsze pamięta wilk: że członkowie stada potrzebują siebie nawzajem, a przetrwanie czasem idzie w parze z ofiarą?

Pobudza wyobraźnię, prowokuje, stawia trudne pytania... wśród popularnych autorek tylko Jodi Picoult potrafi pisać w tak bezkompromisowy, a jednocześnie ujmujący sposób. Każda nowa powieść jest lepsza od poprzedniej.
"People Magazine"

Powieści Picoult są genialne w skromny, bezpretensjonalny sposób.
Stephen King

Picoult powraca z dwoma prowokacyjnymi pytaniami: Czy człowiek może dołączyć do stada wilków? Oraz: kto ma prawo decydować o życiu i śmierci?
"Publishers Weekly"

Imponujące opisy natury wilków, zachowań stadnych i hierarchii, która o nich decyduje, sprawiają, że powieść Picoult jest niezwykle prawdziwa oraz bogata w sensie psychologicznym i poznawczym... To historia, która może złamać wam serce, ale od której nie będziecie się mogli odwrócić.
"Image Magazine"

Jodi Picoult jest autorką dziewiętnastu powieści, w tym bestsellerowych "Bez mojej zgody", "Krucha jak lód", "W naszym domu". Jej książki przełożono na 34 języki, zajmują one pierwsze miejsca na listach bestsellerów na całym świecie.[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Bo nienawiść to rewers milości. Jak orzeł i reszka. Jeśli nie wiesz, co znaczy kogoś kochać, skąd możesz wiedzieć czym jest nienawiść? Jedno nie istnieje bez drugiego."
Dodał: Nathalie Dodano: 29 XI 2018 (4 miesięcy temu)
0 0


"Właśnie to lubię w zdjęciach. Są dowodem,że kiedyś, choćby przez chwilę,wszystko ukladało się po naszej myśli."
Dodał: Nathalie Dodano: 29 XI 2018 (4 miesięcy temu)
0 0


"Lecz, jak się okazuje,dorosłość nie oznacza, że stajesz się nieustraszonym człowiekiem. Po prostu boisz się czegoś innego."
Dodał: Nathalie Dodano: 29 XI 2018 (4 miesięcy temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7839-382-5
Ocena: 5.25
Liczba głosów: 12
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: elfijka
21 X 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają