Kup książkę [edytuj książkę]

Na ratunek. Julia i Romeo. Diamenty w buszu. Pacjent

Nicholas Sparks - NA RATUNEK
Denise Holton, samotna matka, rezygnuje z uroków życia, aby pomóc małemu synkowi pokonać zaburzenia mowy. Taylor McAden, zapalony strażak ochotnik, jest niepoprawnym ryzykantem, ale bardziej niż ognia unika zaangażowania uczuciowego. Kiedy tych dwoje połączy wypadek na pustej drodze, myśl o miłości jest od nich jak najdalsza.

Jeanne Ray - JULIA I ROMEO
Waśń pomiędzy rodami Cacciamanich i Rosemanów trwa od niepamiętnych czasów. Tymczasem przypadkowe spotkanie owdowiałego Romea Cacciamaniego i rozwiedzionej Julii Roseman prowadzi do nieoczekiwanego romansu. Szkopuł w tym, że ich rodziny wcale nie zamierzają zakopać topora wojennego.

John Nichol - DIAMENTY W BUSZU
Załamany doświadczeniami z wojny na Bałkanach, pilot wojskowy Jack Griffiths, rezygnuje z kariery w RAF-ie i najmuje się jako pilot helikoptera w Sierra Leone. Tu jednak również wpada w machinę krwawej wojny domowej. Pod wpływem toczonych walk, obrazów śmierci i zniszczeń oraz miłości do kobiety - Jack gruntownie przewartościowuje swoje dotychczasowe życie.

Michael Palmer - PACJENT
Nowy cud techniki, mikrobot chirurgiczny SRTIE, stworzony z myślą o usuwaniu guzów mózgu bez uszkadzania zdrowej tkanki nerwowej, stanowi dla neurochirurg Jessie Copeland spełnienie marzeń. Sytuacja jednak zaczyna zmierzać w niebezpiecznym kierunku, kiedy wiadomość o istnieniu ARTIE-go trafia do groźnych przestępców.

[Reader's Digest, 2002]

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Readers Digest
Rok wydania: 2002
ISBN: 8388243470
Ocena: 4
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Goyathlay
04 IX 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają