Kup książkę [edytuj książkę]

Slade

Doktor Trisha Norbit leży płasko na plecach na szpitalnym łóżku, przyszpilona przez ciało naprawdę dużego mężczyzny z Nowego Gatunku. Pomimo odurzenia lekami obiecał, że doprowadzi ją do ekstazy i jest zdeterminowany, by dopiąć swego - ale interweniuje szpitalny personel . 215-ka jest mężczyzną, którego Trisha nigdy nie zapomni. Jednak, gdy spotyka go ponownie w Homelandzie... on nawet jej nie pamięta!
Nowa, wścibska lekarka chce wiedzieć wszystko o zwyczajach rozrodczych pomiędzy ludźmi a Gatunkiem. Slade proponuje jej edukacje z pierwszej ręki, ale ona nie jest zainteresowana przygodą na jedną noc. On natomiast nie może zaoferować jej niczego więcej, ponieważ nadal prześladuje go wspomnienie o kobiecie, którą kiedyś starał się uczynić swoją. Jest zszokowany, kiedy uświadamia sobie, że lekarka i jego oblubienica są jedną i tą samą osobą. Spieprzył to - teraz już nigdy nie da mu szansy.
Jednak, gdy jej życie jest w niebezpieczeństwie, tylko on może ją ocalić. Podczas ucieczki przez pustkowie ich pożądanie wybucha i nie można temu zaprzeczyć. Gorący seks w trakcie ucieczki niesie za sobą konsekwencje, które mogą okazać się nawet jeszcze bardziej niebezpieczne i zmieni ich życie na zawsze.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Ellora s Cave Publishing
Rok wydania: 2011
ISBN: 9781419965517
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: angela12423
13 VIII 2012 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają