Kup książkę [edytuj książkę]

Niewidzialna rywalka. Prawdziwa perła

Niewidzialna rywalka - Carol Wood
(...) Cenna spoglądała przez okno, zawstydzona swoim wścibstwem. Pod drzewami na parkingu przychodni stało dwoje ludzi pogrążonych w rozmowie: wysoki, ciemnowłosy doktor Phil Jardine, starszy wspólnik przychodni w Nair, oraz doktor Helen Prior, praktykująca w pobliskim Stockton. Bez wątpienia czterdziestoparoletnia Helen, mająca na sobie obcisły granatowy kostium i pantofle na wysokich obcasach, była nadał piękna. Cenna zauważyła, że lekarka niedawno obcięła swe długie włosy i teraz nosiła krótką, modną fryzurkę. Często odwiedzała przychodnię, odkąd młoda żona Phila umarła w czasie poprzednich świąt Bożego Narodzenia. Cenna objęła spojrzeniem twarz mężczyzny, ale z tej odległości nie mogła dostrzec jej wyrazu. Przez otwarte okno dobiegł ją tylko beztroski śmiech Helen. W końcu odwróciła się, usiadła przy biurku i z ociąganiem zagłębiła się w dokumentach. Długie, ciemne włosy o kasztanowym połysku opadły jej na twarz, kryjąc roztargnioną minę. Dlaczego Helen miałaby się nie podobać Philowi? – myślała. W końcu od śmierci Maggie w wypadku narciarskim upłynął już rok i dwa miesiące. Czas, by Phil zaczął żyć na nowo... (...)

Prawdziwa perła - Jessica Matthews
Amy Wyman dostaje furii, gdy nowy szef oświadcza, że będzie kontrolował jej pracę na każdym etapie. Amy jest dyplomowaną pielęgniarko, wyjątkowo odpowiedzialną i sumienną i doskonale sobie radzi w każdej sytuacji. Czyżby jednak nie potrafiła sobie poradzić z wymagającym, nieufnym szefem?

Harlequin Enterprises, 2002

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Rok wydania: 2002
ISBN: 8323803226
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dona
23 VII 2012 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają