Kup książkę [edytuj książkę]

Przygoda na jedną noc

W połowie zwykła dziwka, w połowie nieuleczalna romantyczka - tak sama o sobie mówi Catherine Townsend, której szczerość i bezpośredniość może zniesmaczać lub budzią zachwyt. Miejscami ocierająca się o pornografię, miejscami satyryczna, książka bez cenzury i bez zadęcia przedstawia beznadziejne poszukiwania seksu i miłości, a najlepiej obydwu na raz. Zwierzenia autorki i zarazem narratorki przepełnione są ironią i czarnym niekiedy humorem, a niektóre co bardziej zgryźliwe uwagi mogą powodować niekontrolowane wybuchy śmiechu. Przygoda na jedną noc to opowieść o nowoczesnej kobiecie, która w poszukiwaniu tego jedynego albo, w ostateczności, tego jedynego na dzisiaj, przenosi się z łóżka do łóżka, a konkretniej od stołu (wykwintna kolacja) na inny mebel (element poszukiwania) i tak w kółko. Zjeść ciastko i mieć ciastko, dobrze się bawią i jednocześnie dostąpią komunii dusz - wydaje się, że tych dwóch, zupełnie od siebie odmiennych pragnień, połączyć się nie da. Ale może warto próbować do utraty tchu?
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Kobieta, która uprawiała seks z wieloma mężczyznami, w dalszym ciągu jest postrzegana jako zdzira, tymczasem faceci, którzy zmieniają dziewczyny jak rękawiczki, są uważani za ogierów."
Dodał: kamila Dodano: 29 VI 2012 (ponad 6 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2009
ISBN: 9788373598171
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: kamila
29 VI 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają