Kup książkę [edytuj książkę]

Mój Zmienny Showmance

Opis

Thomas Lyons jest twoim zwykłym zmiennokształtnym kotem. Świetnym, uwodzicielskim… i znudzonym poza zdrowy rozsądek. Nie lubi ukrywania się i z nową popularnością wszystkiego co paranormalne, nie rozumie dlaczego powinien. Gdy jego współlokator, Saint, pół-demon technofil, daje mu jego własny komputer, nachodzi go pomysł. Zakłada blog internetowy zwany Zmienna Rzeczywistość, oświadczając światu kim i czym jest. Co dziwne, im więcej dzieli, tym mniej mu wierzą. Właściwie, ludzie zaczynają myśleć, ze to nowa seria online z efektami fantastycznymi.

Margo Anderson woli nie być zauważana, już nie jest dziką nastolatką, którą była. Dla niej nie ma już tańczenia na stołach. Nie po tym ile kosztowało ją lekkomyślne zachowanie. Jej jedyną grzeszną przyjemnością są ciemna czekolada i buty… i pewna strona internetowa z mężczyzna, którego mruczący głos posyła dreszcze wzdłuż jej kręgosłupa. Nigdy nie pomyślałaby, ze wygra wycieczkę by spędzić tydzień w nawiedzonym szkockim zamku z mężczyznami Zmiennej Rzeczywistości. Czy że szef jej biura produkcyjnego będzie chciał żeby zmieszała interesy z przyjemnością… albo.

Gdy Margo i Thomas się spotykają, jest to miłość od pierwszego zwęszenia dla zwykle kapryśnego Casanovy. Ciężko prowadzić program gdy jego uwaga została pochwycona przez pyszna kobietę. A dziewczynie ciężko myśleć o kontraktach, gdy jest otoczona przez nowożeńskich łowców duchów, swatającego demona i mężczyznę, którego uwodzicielski dotyk sprawia że dostaje zawrotów głowy.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 5.75
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: angela12423
04 V 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają