Kup książkę [edytuj książkę]

Anna: Girl of nightmares

It's been months since the ghost of Anna Korlov opened a door to Hell in her basement and disappeared into it, but ghost-hunter Cas Lowood can't move on.
His friends remind him that Anna sacrificed herself so that Cas could live--not walk around half dead. He knows they're right, but in Cas's eyes, no living girl he meets can compare to the dead girl he fell in love with.
Now he's seeing Anna everywhere: sometimes when he's asleep and sometimes in waking nightmares. But something is very wrong...these aren't just daydreams. Anna seems tortured, torn apart in new and ever more gruesome ways every time she appears.
Cas doesn't know what happened to Anna when she disappeared into Hell, but he knows she doesn't deserve whatever is happening to her now. Anna saved Cas more than once, and it's time for him to return the favor.

Minęły całe miesiące od czasu gdy duch Anny Korlov otworzył drzwi do piekła w swojej piwnicy i zniknął w nich, ale łowca duchów, Cas Lowood nie może przejść do codzienności. Dlaczego? Gdyż, o ironio... myśliwy zakochał się (z wzajemnością) w zwierzynie. Jego przyjaciele przypominają mu, że Anna poświęciła się, aby Cas mógłby żyć - a nie chodzić pół martwy, jak ci, na których polował. Wie, że mają rację, ale w jego oczach żadna dziewczyna nie może równać się z trupem. Zakochał się i nic na to nie poradzi.

Teraz wydaje mu się, że wszędzie ją widzi, najczęściej jednak we śnie. Ale coś jest nie tak ... nie są to tylko sny. Anna jest torturowana i to w coraz bardziej makabryczne sposoby każdym razem, gdy pojawia. Cas nie wie, co stało się z Anną, kiedy zniknęła w piekle, ale wie, że nie zasługuje, na to, co dzieje się z nią teraz. Anna uratowała go już nie raz, nadszedł czas jej się zrewanżować.

Cykl Anna:


1. Anna we krwi
2. Girl of nightmares

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Czy wiecie może kiedy planowana jest premiera?
Dodano: 18 I 2013, 16:36:32 (ponad 7 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 3.5
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: annie28
21 IV 2012 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają