Kup książkę [edytuj książkę]

Przeżyłem śmierć. Prawdziwa historia człowieka, który umarł dwa razy Prawdziwa Historia Człowieka, który Umarł Dwa Razy.

Brinkley został rażony piorunem, gdy rozmawiał przez telefon. Grom uderzył w pobliżu ucha, przeszywając jego ciało z taką siłą, że gwoździe w butach zespawały się z gwoździami w podłodze. W czasie, gdy sanitariusze starali się go ratować, on rozpoczął pierwszą, nieziemską podróż do innego świata. Widział całe swoje dotychczasowe życie przed oczami, przeżył wszystkie swoje uczynki, zarówno te dobre jak i złe, oraz doświadczył namacalnych skutków i konsekwencji swoich zachowań.
To kolejna książka bestsellerowego autora znanego już w Polsce z publikacji Śmierć nie istnieje. Dwukrotnie przekraczał on linię życia i śmierci, za każdym razem przynosząc niewiarygodne przesłania, by nam tu na Ziemi żyło się lepiej. Tam też zdobył pewną umiejętność – zaczął czytać w myślach i przewidywać zdarzenia z przyszłości.
Czy poniesiemy konsekwencje swoich tzw. „złych” uczynków? Czy powinniśmy się bać momentu, w którym będziemy opuszczać to życie?
Przekaz autora jest bardzo osobisty, bo oparty na własnych doświadczeniach. Od człowieka do „czarnej roboty” w rządzie Stanów Zjednoczonych do wolontariusza, który nie dość, że organizował grupy pomocy i wsparcia dla umierających to sam wiele godzin przepracował w hospicjach z najbardziej potrzebującymi.
Jego historia powinna być przykładem na to, jak jedna chwila może odmienić wszystko. Ta książka to okazją, by zmienić swoje życie tu i teraz.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-7377-503-9
Ocena: 3.83
Liczba głosów: 3
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: mademoiselle
09 IV 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają