Kup książkę [edytuj książkę]

Żona oligarchy

Mroźna Syberia to dla wielu ludzi inny świat, ale uczucia, które tam się rodzą, są takie same jak wszędzie: gorące i gwałtowne. Miłość, namiętność, nienawiść, cierpienie i żądza zemsty na zawsze połączą losy Angielki Mo, jej przyjaciela Eliego oraz dwójki młodych Rosjan, Katii i Pawła, którzy wychowani w syberyjskim Kirgasku, pojadą szukać szczęścia i pieniędzy do Moskwy. Po latach Paweł Iwanczenko zostawi za sobą zimną Syberię i zostanie najbogatszym człowiekiem w Rosji. Katia będzie chodzić w drogich futrach i opływać w luksusy. A Mo i Eli? Czy uda im się zdobyć to, czego pragną?

Przypadkowe spotkanie czwórki nastolatków, pochodzących z tak różnych światów, zaważy na całym ich życiu i sprawi, że nic już nie będzie takie jak dawniej.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 17 IX 2012, 22:39:31 (ponad 6 lat temu)
0 0
Po pierwszych dwóch rozdziałach byłam przekonana, że "Żona oligarchy" mieści się w pierwszej dziesiątce najnudniejszych książek, przy których zdarzyło mi się męczyć. Cieszyłam się, że trudno się w nią wciągnąć, bo nie miałam czasu na wielogodzinne zaczytywanie się. Aż tu nagle... Niespodzianka! Ani się obejrzałam, a połowa książki była już za mną, a ja nie mogłam się od niej oderwać aż do samego końca.
Użytkownik nie wystawił oceny książce.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Damidos
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-62885-21-3
Ocena: 5
Liczba głosów: 3
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: BARMAN2005
05 IV 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają