Kup książkę [edytuj książkę]

Kroniki rodu Kane: Cień węża

Odkąd młodzi magowie Carter i Sadie Kane nauczyli się, jak podążać ścieżką starożytnych bogów Egiptu, wiedzą, że mają do odegrania ogromną rolę w przywróceniu na świecie porządku Ma'at. Nie wiedzieli jednak, jak wielki chaos na nim zapanuje. Wąż chaosu Apopis jest wolny i grozi, że zniszczy Ziemię w ciągu 3 dni. Magowie są podzieleni. Bogowie znikają, a ci którzy pozostają są słabi. Dla Walta, jednego z najbardziej utalentowanych uczniów Cartera i Sadie nie ma już ratunku, a on sam czuje, że jego życie powoli się kończy. Zia jest zbyt zajęta niańczeniem boga słońca, staruszka Ra, by się na coś przydać. Cóż może zrobić dwójka nastolatków i garstka młodych uczniów?

Najprawdopodobniej istnieje tylko jeden sposób, by powstrzymać Apopisa, lecz jest tak trudny, że może kosztować Cartera i Sadie życie. Jeśli w ogóle zadziała. Wymaga od nich wiary, że duch obłąkanego maga nie zamierza ich zdradzić, czy co gorsza zabić. Musieliby być szaleni, by się tego podjąć. Cóż, więc możecie nazwać ich szaleńcami.

Z zabawnymi dialogami, zapadającymi w pamięć potworami i stale zmieniającą się się grupą przyjaciół i wrogów, emocje nie odpuszczą w The Serpent's Shadow, strasznie zabawnym i satysfakcjonującym zakończeniu cyklu Kroniki Rodu Kane.


Kroniki rodu Kane:

1. Czerwona Piramida
2. Ognisty tron
3. Cień węża

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Powiedzieć, że Apopis był ogromny, to tak jakby rzec, że Tytanic nieco nabrał wody."
Dodał: cassi Dodano: 12 IV 2013 (ponad 5 lat temu)
+26 -15


"Jestem zakochany w misce.
Większość chłopaków sprawdza nieustannie komórki, czekając na SMS-y, albo też przejmuje się tym, ze dziewczyny obgadują ich w sieci. A ja nie mogę się oderwać od czary do patrzenia" ~Carter"
Dodał: Arianna Dodano: 05 VII 2014 (ponad 4 lat temu)
+10 0


"Nasze kroki odbijały się echem w pogrążonych w ciszy tunelach. Przeszliśmy przez jedną z podziemnych rzek, po czym przemierzyliśmy dzielnicę biblioteczną i Komnatę Ptaków.
(Carter uważa, że powinnam wam powiedzieć, skąd wzięła się jej nazwa. Jest to grota pełna najróżniejszego ptactwa. Znowu: banał). [Czemu walisz głową w stół Carter?]"
Dodał: agunia96 Dodano: 15 I 2013 (ponad 5 lat temu)
+6 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 21 V 2012, 20:54:55 (ponad 6 lat temu)
0 0
Na szczęście premiera jest w czerwcu (13), więc nie będziemy musieli czekać do września:):) mnie osobiście bardzo to cieszy, choć byłam zdziwiona:):)
Oceniam książkę na: 5.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Galeria książki
Rok wydania: 2012
ISBN: 9788362170463
Ocena: 5.36
Liczba głosów: 22
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Annabeth
29 II 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają