Kup książkę [edytuj książkę]

36

Kończy się trzytygodniowy obóz we Włoszech. Grupa młodzieży wraca autokarem do swoich rodzinnych domów w Anglii, jednak na włoskiej granicy niespodziewanie zastaje ich korek. W tym czasie niektórzy z nich widzą tajemniczą liczbę trzydzieści sześć, która niepokoi ich z każdą kolejną minutą oczekiwania.
Po pewnym czasie autokar zawraca i wjeżdża na opuszczoną drogę przez las, zostawiając w tyle stłoczone pojazdy. Podróż przez góry pogrążone w mroku ciągnie się godzinami, aż w końcu ciemność przeszywa piorun, w blasku którego autokar stacza się w przepaść.
Z rozbitego wraku o własnych siłach wydostają się tylko ci, którzy wcześniej widzieli przeklętą trzydziestkę szóstkę. Zdruzgotani i okaleczeni, pozbawieni środków do życia i kontaktu z cywilizowanym światem, jedyni ocaleni w makabrycznym wypadku mają przed sobą kilometry lasu do pokonania, aby dotrzeć do miasta, które stanowi ich jedyny ratunek.
Na swej drodze napotykają tajemniczą polanę z kuszącą momentem wytchnienia chatką pośrodku. Postanawiają spędzić tam noc. Wszystko jednak się zmienia, kiedy pierwszy blask otulającego swym ciepłem wschodzącego słońca staje się zwiastunem… koszmaru.
W ojczyźnie zaginionej młodzieży zdesperowane rodziny wszczynają poszukiwania obozowiczów, którzy nie wrócili do tej pory z włoskich wakacji. W tym samym czasie na niewinnej, skąpanej w porannej rosie łące rozgrywa się darwinowska walka o przetrwanie, eliminująca najsłabsze ogniwa, kiedy główni bohaterowie krok po kroku zbliżają się do odkrycia tajemnicy, jaką kryje piekielna polana i liczba trzydzieści sześć…

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Radwan
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-7745-070-3
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: indropofhate
04 II 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają