Kup książkę [edytuj książkę]

Wzejście Głodnego Księżyca

Ben Davis jest wegetarianinem, buddystą i… wilkołakiem. Przez ostatnie trzy lata, Ben kontrolował swoją likantropie przez unikanie sportów zespołowych i uprawianie jogi. Dzięki swojej żelaznej kontroli fizycznej i psychicznej nie zmieniał się.

Danielle Linden jest reporterką, współpracowniczką Bena. Pięć lat wcześniej rozwiodła się ze swoim agresywnym mężem i nigdy nie oglądała się za siebie. Odebrała lekcję o miłości i atrakcyjności i strzeże się przed nimi. Jedynym facetem, który może przebić się przez jej emocjonalne ściany jest Ben, a on jest poprostu dobrze wyglądającym misiem, który nie
skrzywdziłby nawet muchy.

Gdy oszalały ojciec wpada do redakcji i oznajmia, ze jego córka, studentka miejscowego college'u, została porwana przez wilkołaka, Dani zaczyna sledztwo, które wkrótce doprowadzi oboje, ja i Bena do niebezpiecznego swiata miejscowego stada wilkołaków pełnego pogańskich rytuałów i zwierzęcych żądz.

Ben boi się zarówno o życie Dani jak i o swój własny sekret, ale sprawy stają się jeszcze bardziej skomplikowane, gdy wschodzi Głodny Księżyc, wydarzenie, które zdarza się tylko raz na 18 lat. Z jego pociągiem do Dani, który już narusza jego samokontrolę … silny i tajemniczy wpływ Głodnego księżyca popycha go na krawędź przemiany. Potem Dani przyciąga niebezpieczną uwagę wilka alfa, a Ben odkrywa, ze musi poddać się mrocznej stronie swojej duszy … a robiąc to, ryzykuje utratę kobiety, którą kocha na zawsze..
(+18)

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 4.06
Liczba głosów: 8
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Kayla89
13 I 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają