Kup książkę [edytuj książkę]

Spotkanie po latach

(...) Shirley, znużona, zamknęła oczy. Za każdym razem było to samo. Carla March, jej matka, próbowała ją przekonać używając wszelkich środków. Przypomniała jej, ile zawdzięcza swemu bratu, odkąd ten stał się jednym z najlepszych tenisistów na świecie. Kiedy to nie poskutkowało, sięgnęła po chwyt z biedną, owdowiałą matką, która robi wszystko, żeby rodzina trzymała się razem. Shirley słuchała tych monologów o wiele za często — teraz miała już tego dosyć. (...)
(...) Decydujące było jednak ostatnie spotkanie z Royem Archerem. Shirley zakochała się bez pamięci w tym młodym utalentowanym tenisiście, jednym z tych, którzy czekali na wejście w wielkim stylu do międzynarodowej czołówki. Roy zawsze zaliczał się do najlepszych i bardzo wcześnie zaczął okazywać zadziwiającą pewność siebie, dzięki czemu ustrzegł się załamania, które bywało skutkiem nieuniknnionych rozczarowań podczas ciągłych gier kwalifikacyjnych. W przeciwieństwie do Skipanie miał poza znakomitym trenerem nikogo, kto pomagałby mu w karierze i troszczył się o jego sprawy. Roy Archer zawsze był sam — jeśli pominąć tłumy jego fanów. (...)

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Aramis
Rok wydania: 1994
ISBN: 8386118253
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dona
01 I 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają