Kup książkę [edytuj książkę]

Rytm serca

(...) Wyszła pewnie z gabinetu konferencyjnego, szybko stawiając długie kroki. Obcasy wybijały rytmiczny dźwięk na wyłożonej marmurem podłodze. Skierowała się ku windom znajdującym się na drugim końcu długiego korytarza. 20:30. Odwróciła wzrok od tarczy zegarka firmy Gucci, podarunku od Jima, i przyspieszyła kroku. Była spóźniona o dwie godziny. Jim będzie zły. Powinnam była zadzwonić – pomyślała – i wymówić się jakoś z tego spotkania. Jim będzie miał pretensje, że go nie powiadomiła. Zawsze tak reagował, kiedy „odwieszała" ich sprawy, jak to określał. Lecz doświadczenie nauczyło ją, że telefon niewiele pomagał. I tak będzie niezadowolony. (...)

(...) Robert Jackson miał lekko nieprzytomne ciemnobrązowe oczy, nadające jego twarzy dziwny wyraz. Rozmawiając z nim odnosiło się wrażenie, że albo nie rozumie, co się do niego mówi, lub zupełnie go to nie interesuje. Dwuznaczny uśmiech, jakim obdarzał ją w najtrudniejszych chwilach spotkania, kiedy usiłowała przekonać członków zarządu do swych racji, doprowadzał ją do szału, nie wiedziała, czy w ten sposób Jackson usiłuje jej pomóc, czy też nabija się z niej. Ubierał się dobrze, starając się zachować konserwatyzm również w ubiorze. Na pozór wydawał się być młody, żywy i postępowy. Nie lubiła go jednak. (...)

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Aramis
Rok wydania: 1994
ISBN: 8386118202
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dona
24 XII 2011 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają