Kup książkę [edytuj książkę]

Leksykon Szczęśliwych Podróży

Leksykon Szczęśliwych Podróży to zbiór reportaży z wypraw do jakże magicznych i niezwykłych miejsc, w które zabierają nas dziennikarka i historyk sztuki. Jednak należy zaznaczyć, iż książka owa nie stanowi jedynie wspomnień z podróży, jest swego rodzaju przewodnikiem dla wciąż poszukujących swego miejsca. Przy jej pomocy czytelnik może poznać być może znane już przez niego miejsca ponownie, bowiem autorzy oprócz opisów zabytków, rezerwatów przyrody czy turystycznych szlaków przedstawiają ludzi spotkanych w tych miejscach. To właśnie oni wplatają czytelnika w być może już znane miejsca, które poznaje on od innej strony.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Mężczyźni Samburu mogą mieć kilka żon. Ci najbogatsi z reguły żenią się czterokrotnie. Liczba żon, podobnie jak pogłowie należące do mężczyzny stada jest miernikiem bogactwa. Dziewczęta mogą wyjść za mąż następnego dnia po tym, kiedy zostaną uznane za dorosłe, mniej więcej w wieku 12- 13 lat. Bardzo często 16- latki są już matkami - Im więcej dzieci, tym szczęśliwsza rodzina - mawiają. Ze swoimi mężczyznami spotykają się wieczorem. Zgodnie z tradycją posiłki spożywają jednak oddzielnie."
Dodał: idalia Dodano: 06 XII 2011 (ponad 7 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Twój Styl
Rok wydania: 2004
ISBN: 83- 7163- 504- 4
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: idalia
06 XII 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają