Kup książkę [edytuj książkę]

Wielka Wojna Diabłów: Kostka Śmierci

Opis:

Filip Engell, niedoszły władca piekieł, wrócił do śmiertelnego życia. Nauka nie poszła jednak w las – nowy Filip nie jest już tak grzeczny, dobry i układny, jak wskazywałoby na to jego nazwisko. Co więcej – zdarza mu się tęsknić za otchłanią. I za Satiną. A właściwie to bardziej za Satiną niż za otchłanią, ale na jedno wychodzi.

Nieoczekiwanie Filip otrzymuje możliwość powrotu do piekła... I nie jest to oferta wakacyjna. Śmierć ma dla niego bardzo poważne zadanie.

W Królestwie Ciemności dzieje się naprawdę źle – w niewyjaśnionych okolicznościach zniknął arcyważny przedmiot. Jakiś bezczelny złodziej ukradł stuścienną kostkę Śmierci – prastary artefakt od początku czasu służący do obliczania długości ludzkich żywotów. Śmierć jest w kropce i ma nielichy problem - świat dotyka epidemia nieśmiertelności. Jeśli kostka szybko się nie znajdzie, na ziemi dojdzie do prawdziwej katastrofy!

Cykl Wielka Wojna Diabłów:

1. Uczeń diabła
2. Kostka śmierci
3. Śmierć w pigułce
4. Zły anioł

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Jestem największym postrachem ludzkości, bo nie ma gorszego strachu niż strach przed śmiercią, ale tak być nie powinno. Ludzie nie zdają sobie sprawy ile tak naprawdę mi zawdzięczają. Śmierć nie jest nieszczęśliwym zakończeniem życia. Wprost przeciwnie! To śmierć sprawia, że jest ono cokolwiek warte. Cenić można tylko to, co można stracić. Czy nie rozumiesz tego?"
Dodał: Ariena Dodano: 05 XI 2011 (ponad 7 lat temu)
+1 -1


"Czy wiecie, kiedy najgorzej jest żałować? - zapytał z westchnieniem demon i sam sobie odpowiedział szeptem: - Wtedy, kiedy jest za późno."
Dodał: Ariena Dodano: 05 XI 2011 (ponad 7 lat temu)
+1 -1


"Jeśli nie ma śmierci, nie ma też radości życia, życie przestaje być cokolwiek warte. A to wcale nie jest w tym wszystkim najgorsze. Zastanów się, ja świat by wyglądał za jakieś pięćdziesiąt lat? Pomyśl o tych wszystkich nieszczęsnych, którzy padli ofiarą okropnych wypadków i których serce nadal bije. Ofiary wypadków drogowych, trzęsień ziemi, pożarów, powodzi. To byłoby straszne! Ziemia byłaby zapełniona przez żywe trupy, które pragnęłyby już tylko spokoju śmierci, tyle że ten spokój stałby się nieosiągalny. Czy potraficie to sobie wyobrazić?"
Dodał: Ariena Dodano: 05 XI 2011 (ponad 7 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Jaguar
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-7686-052-7
Ocena: 5.13
Liczba głosów: 15
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: clary15
13 XI 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają