Kup książkę [edytuj książkę]

Emmanuelle

Emmanuelle - niezwykle seksowna lecz tradycyjna w sprawach erotyki żona francuskiego dyplomaty przybywa do egzotycznego Bangkoku. W panującej tu znacznie swobodniejszej atmosferze niż w mieszczańskiej jeszcze Francji, początkowo onieśmielona, daje sio wprowadzić w świat niezwykłych zmysłowych przyjemności. Uroki wolnej miłości odkrywa przed nią doświadczony wioski arystokrata, który pomaga jej przekroczyć granicę wstydu i łęku przed nieznanym.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"składam hołd słabości i sile, które kształtują mnie na nowo po dokonaniu cudownej przemiany"
Dodał: Blumka Dodano: 06 X 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Deklamacja, melodramat, banały, powtórki usypiają mnie. Fallus ten jest aktorem, owszem, ale nie marnym komediantem. Ani tragikiem, ani mimem. Nie musi stosować żadnych trików, aby mnie poruszyć. Nie jest na tyle próżny, by kazać mi, abym natychmiast zapominała przy nim o całym świecie, a kiedy już jest po wszystkim - abym go lepiej poznała. I nigdy nie nużę się jego oglądaniem. Jest bowiem piękny! Dlaczego więc bywa zażenowany i czerwieni się, gdy chwalę jego kształt? To artysta, który unika rozgłosu. Sądzę, że jego skromność także mi się podoba. Chwalę go jednak i niechaj roznosi go duma, gdyż jego pchnięcia zapierają mi dech. Natomiast nie pragnę być jedyną, która ma zamiar go podziwiać. Szczyciłabym się nim nawet jeszcze bardziej, gdyby rezerwował nie tylko dla mnie przedstawianie tych swoich baletowych figur: skoków ze skrzyżowanymi w powietrzu nogami, leciutkiego stąpania na puentach, kroku posuwistego, podskoków, na które pozwala mu jego wyjątkowo gibkie ciało baletnicy. Nie wiem, czy istnieje rodzaj męski od słowa , myślę jednak, że nie, bo i po co miałby on występować. Fallus o wdzięku baletnicy - to znacznie przyjemniejsze i zarazem całkiem jasne. Przynajmniej dla pani choreograf i jej szparki."
Dodał: Blumka Dodano: 06 X 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Nie ta kobieta jest erotyczna, którą mąż zapładnia w swoim łóżku przed zaśnięciem, lecz ta, która w czasie podwieczorku prosi syna, by przygotował swojej małej siostrze kanapkę ze spermą."
Dodał: Blumka Dodano: 06 X 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Mireki
Rok wydania: 2005
ISBN: 83-8953-335-9
Ocena: 3.16
Liczba głosów: 3
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: DianaDelryn
06 XI 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają