Kup książkę [edytuj książkę]

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam gdzie chcą

Kobiety są grzeczne. Miłe, uległe, skromne i wyrozumiałe. Tego się od nich oczekuje i tak myślą same o sobie. Grzeczność - ich zdaniem - stanowi klucz do życiowego sukcesu. Kobiety spełniają oczekiwania innych i dziwią się, że ich ofiarność nie zostaje nagrodzona. Ute Ehrhardt demaskuje myślowe pułapki, które przeszkadzają kobietom realizować ich własne potrzeby i głośno wyrażać swoje zdanie. Radzi, by odrzucić postawę podporządkowania i śmiało sięgać po zakazane owoce. Tylko niezależne, pewne siebie kobiety mogą odnosić sukcesy, realizować marzenia i nawiązywać partnerskie relacje z innymi. Rzadko te grzeczne!
Ute Ehrhardt (ur. 1956), terapeutka, autorka głośnych poradników dla kobiet, tłumaczonych na wiele języków. Prowadzi w Niemczech ośrodek doradztwa psychologicznego dla firm. Uczy retoryki, specjalizuje się w treningu komunikacji, szkoli menadżerów i - przede wszystkim - wspiera kobiety.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 23 I 2013, 16:54:03 (ponad 5 lat temu)
0 0
Strasznie wkurzała mnie ta książka. Podjudza do walki z całym światem. Np. fragment, że kobieta powinna pokazać złość swojemu facetowi, wydrzeć japę na niego jak coś robi źle. Lol! No chyba nie! Złość rodzi złość, nie wynika z tego nic tyko awantura. Owszem, nie należy tego dusić w sobie, ale lepiej na spokojnie porozmawiać i powiedzieć co nam się nie podoba. Reszta książki również do mnie nie przemawia. Są cenne uwagi, np. by nie być w pracy zbyt miłą, zbyt uczynną, bo ludzie to wykorzystają, ale jednak w większości przesadzona książka.
Oceniam książkę na: 2.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Szafa
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-88141-07-2
Ocena: 2.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: yasmine84
07 X 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają