Kup książkę [edytuj książkę]

Gwiazdka miłości

Trzy zamieszczone w tym tomie opowiadania napisane zostały z myślą o niezwykłym czasie Bożego Narodzenia. Każda z trzech historii zdarzyła się w czasie świąt, ale nie tylko czas akcji decyduje o świątecznym nastroju tych opowieści. Spotkacie w nich bohaterów, którzy tęsknią - świadomie lub nieświadomie - za tym, za czym tęsknimy wszyscy: za przyjaźnią, życzliwością, radością serca i pokojem duszy. I za Miłością, która liczy się najbardziej i która zwycięża wszystko. Ta Miłość przychodzi wraz z pierwszą gwiazdką na wigilijnym niebie...

Debbie Macomber - Srebrzyste dzwonki
Mała Mackenzie nie jest zbyt szczęśliwa na myśl o tej Gwiazdce. Kolejne święta bez mamy - jej tata, Philip, jakiś czas temu rozwiódł się. Jednak ta Gwiazdka będzie inna - a przynajmniej, dopóki coś do powiedzenia w tej sprawie ma ich sąsiadka, Carrie...

Sandra Steffen - Kto się boi świąt?
Max i Shiloh też jakoś nie uśmiechają się na myśl o choinkowej porze. Ich mama, Rosanna także ma za sobą nieudany związek. Tymczasem dzieci marzą o tacie - takim prawdziwym tacie, a nie o osobie, która kilka razy do roku wyśle pocztówkę, czy zadzwoni pod ich nieobecność. Cóż, pora rozejrzeć się po lokatorach - przystojny policjant Colter nie może przecież spędzić tej Gwiazdki samotnie... prawda?

Linda Turner - Dziesięć lat później
10 lat temu, akurat w Boże Narodzenie, Priscilla Rawlings odkryła, że mężczyzna, w którym się zakochała, nie ma w słowniku słowa "wierność". Od tego czasu nie była w stanie utrzymać żadnego związku, a każda kolejna samotnie spędzona Gwiazdka była dla niej koszmarem. Teraz kapryśny los znów stawia na jej drodze Wyatta Chandlera. Czy to zapowiedź powtórki z koszmaru, a może tych dwoje ma jeszcze szansę na wspólne szczęście?

Harlequin Enterprises, 2000

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Rok wydania: 2000
ISBN: 8371497679
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dona
29 VII 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają