Kup książkę [edytuj książkę]

Anioł Nocy: Cień doskonały

Poznajcie początki historii Durzo Blinta, które zostały opisane w tej oryginalnej mikropowieści. Akcja „Cienia doskonałego” jest osadzona w świecie trylogii „Anioła Nocy”, stworzonej przez bestsellerowego autora Brenta Weeksa.

Gaelan Gwiezdny Żar jest farmerem, szczęśliwym w roli męża i ojca; wiedzie żywot ostrożnego, spokojnego i prostego człowieka. Jest także nieśmiertelny i nie ma sobie równych w sztuce wojny. Na przestrzeni stuleci nosił wiele twarzy, żeby ukryć swój dar, ale nie nadaje się na człowieka, który nie rzuca się w oczy – zbyt często zostaje bohaterem i jego imiona przechodzą do legendy: Acaelus Thorne, Yric Czarny, Hrothan Żelaznoręki, Tal Drakkan, Rebus Zwinny.
Gaelan zostaje zmuszony do przyjęcia zlecenia od pięknej kurtyzany, a zarazem władczyni świata przestępczego, Gwinvere Kireny, polegającego na zlikwidowaniu najlepszych zabójców świata. Wtedy okazuje się, że wiedza, którą posiadł, może zniszczyć wszystko, w co dotąd wierzył.

Premiera: 25 maj 2012


Trylogia Anioł Nocy:

0.5 Cień doskonały
1. Droga Cienia
2. Na krawędzi cienia
3. Poza cieniem

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

jeśli ktoś mniej lub bardziej przypadkiem natknie się na Perfect Shadow w internecie to myślę że nie tylko ja, ale i inni spragnieni czytelnicy będą wdzięcznie za informacje i namiar na tego e-booka... poszukiwania czas zacząć!
Dodano: 21 VI 2011, 23:14:00 (ponad 7 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 06 VI 2012, 18:54:23 (ponad 6 lat temu)
0 0
Co jak co, ale jeszcze tak wielkiej czcionki w książkach Wydawnictwa MAG nie widziałem. Toż to w książkach z bajkami dla dzieci, które potrafią samodzielnie czytać są mniejsze litery. Cudowny sposób jak zwiększyć objętość książki, a, co za tym idzie - cenę.
Oceniam książkę na: 5.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: MAG
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7480-246-8
Ocena: 4.25
Liczba głosów: 4
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: OutOfHumanity
21 VI 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają