Kup książkę [edytuj książkę]

Zioła ojców Benedyktynów

We wszystkich epokach na całym świecie próbowano leczyć choroby tym, co dawała natura. Również dzisiaj medycyna naturalna uznawana za łagodną, zyskuje coraz więcej zwolenników.
Od średniowiecza wyrób produktów z leczniczych ziół stał się podstawą egzystencji wielu klasztorów. Liczne tradycyjne receptury prawie nie uległy zmianom na przestrzeni wieków. Książka zawiera skoncentrowaną i unowocześnioną wiedzę o najskuteczniejszych lekach roślinnych – klejnotach klasztornej medycyny. Znajdziemy tu również odpowiedzi na pytania: jakie zioła stosować na określone dolegliwości.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Niemcy wydają rocznie około 3 miliardów euro na lekarstwa ziołowe."
Dodał: marzyciel Dodano: 10 VI 2011 (ponad 7 lat temu)
0 0


"Ząbkowanie jest trudnym okresem zarówno dla dziecka, jak i jego rodziny, która jest zmęczona płaczem malucha. Dla małych dzieci , które odczuwają bóle w czasie ząbkowania, polecam łodygę kopru włoskiego. Kiedy dziecko gryzie ją, pobudzany zostaje odruch żucia.: żucie uspokaja a łodyga kopru włoskiego wydziela substancje uspokajające i przeciwbólowe (olejki eteryczna). Przy okazji koper włoski pobudza trawienie."
Dodał: marzyciel Dodano: 10 VI 2011 (ponad 7 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 10 VI 2011, 14:04:45 (ponad 7 lat temu)
0 0
Dzięki tej książce odkryłem tabletki z liści karczocha łagodzące dolegliwości związane z kamicą woreczka żółciowego i zastąpiłem nimi drogi i obarczony wieloma skutkami ubocznymi lek, który wpędzał mnie w depresję. Nie rozstaję się z tą książką od miesiąca, mam ją na biurku w pracy a uśmiechający się z okładki O. Kilian dzierżący w rękach kosz pełen ziół, pozwala mi z optymizmem patrzeć w przyszłość. k:
Oceniam książkę na: 5.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2004
ISBN: 83-7391-125-1
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: marzyciel
10 VI 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają