Kup książkę [edytuj książkę]

Tancerze

Opowieść o dojrzewaniu, pierwszych doświadczeniach i pierwszych rozczarowaniach.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Nazajutrz w szkole panowała mętna atmosfera. Nauczyciele byli źli, podenerwowani przez poprawę pisemnych prac maturalnych.
Tego dnia nauczycielka na polskim zrobiła ?rachunek sumienia? z ocen. Lecz przerwał jej woźny wołając ją pilnie do pana dyrektora. Polonistka wyszła zostawiając na biurku książki, teczkę, torebkę. Dorota zobaczywszy katalog (dziennik) dwukrotnie szarpnęła
Teresę czytającą książkę. W tej samej chwili ktoś pobiegł do stołu i wyciągnął z sterty książek ów katalog. Zaczęło się na oglądaniu ocen. Od razu jeden chłopak zawołał do Wojtka ,że ma dwóję z Iwana i już raczej nie da się poprawić bo już wpisana. Ktoś wyciągnął gumkę i ołówek z kieszeni. Teresa ostrzegała,że to jeszcze nie roczny.. ze to jeszcze do poprawy. Jeden wybiegł za drzwi by zobaczyc czy ktoś nie idzie. Wojtek wyrwał komuś katalog i rzucił go nad głowami kolegów na ławkę Teresy mówiąc by ładnie poprawiła, żeby nie widzieli. Dorota też wołała ja też ! W ciagu sekundy Teresa wymazała oceny Wojtka i Doroty i dając innym katalog zatańczyła szalone cza-cza-cza w swojej spódniczce. Koniec! ?wrzasnał marek idzie!. Do konca lekcji zachowywali się naprawdę cicho.
W połowie lekcji historii otworzyły się gwałtownie drzwi i wybiegł pan Fabiańczyk, biolog i wychowawca klasy. Zaczał pytać kto to zrobił wymachując katalogiem. Nastąpiło milczenie. Zaczął przepytywać każdego z nich jadąc po dzienniku. Gdy doszło do Teresy to się przyznała. Nie umiała kłamać. Siedząc u dyrektora miała polepszyc sobie sprawę i wydać swoich kolegów, lecz tego nie zrobiła. Została wydalona ze szkoły."
Dodał: Mila27 Dodano: 10 VI 2011 (ponad 7 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Mila27
10 VI 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają