Kup książkę [edytuj książkę]

Obietnice:11. Teatr życia

Niespodziewane spotkanie Emilie i Wilhelma na występie w Marsylii powoduje kolejny ważny przełom w życiu Gunnhild. Otwarcie przyznaje się sama przed sobą, że kocha tylko Wilhelma. Rozstaje się z kapitanem Magnusem Jægerem i statkiem "Ulrikke", i wraz z Jonasem dołącza do cyrkowej trupy. Wilhelm oświadcza się Gunnhild i do pełni szczęścia brakuje jej tylko odzyskania Syvera i Anny...- Gdzie jest Anna? – Gunnhild nie troszczyła się o tytuły i nazwiska. Jedyne, co miała teraz w głowie, to dowiedzieć się, gdzie jest Anna.

- Posłuchaj… kiedy Helga i Nils Bergmoen zniknęli razem z dziećmi, wszyscy w okolicy byli przekonani, że wiesz o tym. Że była jakaś umowa między tobą a nimi, że mogą wziąć dziecko. Ja przecież nie wiem… moja stara… też nie wie, czy oddałaś dziecko na zawsze, kiedy wyjechałaś z doliny. Co mieliśmy zrobić? Mieliśmy zabronić im jechać? Zabronić im zabrać ze sobą dziecko, które mieszkało u nich tak długo, że wszyscy w dolinie traktowali ją jak ich córkę? – Potrząsnął głową. - Nie, ty… jeśli chcesz szukać dziecka, zajmij się tym teraz na własną rękę. My się do tego nie będziemy mieszać…

- Zawieź nas do biura lensmanna! – przerwał mu Wilhelm.

Gunnhild milczała, ale jej twarz wyrażała szok i gniew pomieszane z bezdennym zwątpieniem, które zaczynało przejmować nad nią kontrolę.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Wyd Pi
Rok wydania: 2009
ISBN: -
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: yasmine84
08 VI 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają