Kup książkę [edytuj książkę]

Siła amuletu: 11. Życiowy wybór

Chora Hedda ma sparaliżowane nogi i musi poruszać się na wózku inwalidzkim. Sytuację rodzinną dodatkowo komplikuje fakt, że jej pasierb Geir stwarza coraz większe problemy wychowawcze - grozi mu poprawczak. Molestowana przez niego Julia postanawia opuścić rodzinę i zamieszkać u krewnych w Oslo. Naiwna dziewczyna daje się uwieść Frankowi, dziewiętnastoletniemu chłopakowi z patologicznej rodziny. Wkrótce zachodzi z nim w ciążę i w wieku piętnastu lat wychodzi za mąż.

Mijają lata, ale Frank nie jest w stanie dojrzeć emocjonalnie. Wciąż zdradza Julię, która urodziła mu dwie córeczki. W tym czasie Geir przechodzi niezwykłą metamorfozę. Podejmuje naukę w Szkole Morskiej w Oslo i z agresywnego i aroganckiego nastolatka przeradza się w przystojnego i sympatycznego mężczyznę. Kiedy ponownie spotyka się z Julią, wywiera na niej ogromne wrażenie. Zaczynają się spotykać pod nieobecność Franka... Tymczasem Jenny, córka nieżyjącej już Eirin, dowiaduje się, że jej opiekunowie nie są jej prawdziwymi rodzicami. Zaszokowana dziewczyna postanawia odnaleźć swoje prawdziwe korzenie...

Julia puściła płytę. Głęboki, lekko drżący głos Elvisa wypełnił pokój romantyczną melodią. Geir się podniósł. Podszedł i objął ją ramieniem. Martina bawiła się zadowolona na kocyku, a tymczasem jej mama i wujek kołysali się powoli w pobliżu adaptera, przytuleni do siebie.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Videograf
Rok wydania: 2007
ISBN: 9788371835261
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: yasmine84
05 VI 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają