Kup książkę [edytuj książkę]

Ogłaszam was mężem i żoną

Cztery opowiadania o ślubach, weselach i wszelkich perypetiach, raz zabawnych, raz niebezpiecznych, które zdarzyć się mogą młodym parom.

MĄŻ DO WYNAJĘCIA Sandra Canfield
Michael zawsze był gotów jej pomóc. Wiedział, czego potrzebowała, myślał tylko o tym, co jest dla niej najlepsze. Ile kobiet miało tyle szczęścia, żeby natrafić w swoim życiu na takiego mężczyznę? Kendra tak bardzo chciała choć na chwilę zapomonieć, że on wykonywał tylko powierzoną mu pracę...

NAJLEPSZA NARZECZONA Elise Title
Fotograf dzikiej przyrody, Zach Jones, wpadł w pułapkę pożądania, jakie czuł do Kendall Morgan. Byli gotowi się związać ze sobą na zawsze, dopóki nie zaczął się cały ten zamęt ze zmianą stanu cywilnego. Zach i Kendall ledwo przeżyli ceremonię i jakimś cudem przetrwali przyjęcie weselne, lecz ich miesiąc miodowy był w ekstremalnym niebezpieczeństwie - mogło nigdy do niego nie dojść.

W ZDROWIU I W CHOROBIE Rebecca Winters
Kit Spring i Raphael de Mendez pragnęli, aby ich wesele odbyło się w jego rodzinnej posiadłości w Hiszpanii. Zamiast tego ceremonia odbyła się w sali szpitalnej w stanie Idaho, tuż przed nagłą operacją Raphaela. Ku wielkiej uldze Kit, przeżył on operację - lecz ucierpiała jego pamieć. Kit była żoną człowieka, który nawet jej nie pamiętał...

RAZEM BĘDZIE NAS TROJE Muriel Jensen
Namiętność! Podróż poślubna Kye'a i Brendy Stuartów była niezapomniana. Ich rejs statkiem okazał się być zbyt krótkim romansem, więc Brenda postanowiła sprawić, by każdy ich dzień i noc jako małżeństwo, były nie do zapomnienia. Lecz o jednej rzeczy Brenda nie pomyślała, a gdy test ciążowy wyszedł pozytywnie, Brenda zbladła.

[Harlequin Enterprises, 1995]

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Rok wydania: 1995
ISBN: 8370707831
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dona
03 VI 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają