Kup książkę [edytuj książkę]

Niemożliwe

Jesteś zbyt ładna! – krzyknęła. – Wolałabym, żebyś była brzydka! Brzydka! I nie oczekiwała od życia zbyt wiele! – Miranda opierała się o ogrodzenie i przez pięć minut krzyczała w stronę Lucy, z okropnym grymasem na twarzy. Machała też rękami, wykonując dziwny gest, jakby chciała ochlapać córkę lub rzucić na nią klątwę. – Oczekuj mniej! Oczekuj mniej!


Lucy odkrywa, że wiele pokoleń temu na kobiety w jej rodzinie rzucono klątwę. Muszą wypełnić trzy niemożliwe do wykonania zadania, aby nie popaść w szaleństwo z chwilą narodzin pierworodnej córki. Jak ma sobie z nimi poradzić, skoro wysiłki jej przodkiń spełzły na niczym? Na szczęście Lucy może liczyć na pomoc opiekuńczych rodziców zastępczych i Zacha, przyjaciela z dzieciństwa, z którym zaczyna ją łączyć coraz więcej. Ale czy miłość i wsparcie najbliższych wystarczą, by pokonać odwieczne zło?
Nastrojowa książka inspirowana staroangielską balladą „Scarborough Fair” łączy w sobie tajemnicę, opowieść fantasy i romans.


Premiera: 15 czerwca 2011

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Nie miała w sobie dość sił, by powiedzieć nie, skoro każda komórka jej ciała krzyczała: tak. Tak. Tak. Tak! Być samolubną. Kilka miesięcy - chociaż kilka miesięcy - bycia z nim..."
Dodał: Talia11 Dodano: 22 I 2014 (ponad 6 lat temu)
0 0


"- Kocham cię, Luce - powiedział wreszcie Zach, po upływie wielu długich minut od oświadczyn. Teraz, kiedy wszystko do niej dotarło, powtórzył, ze ją kocha.
Lucy wiedziała, że mówi szczerze. Miała przed oczami ogrom jego miłości i nie mogła wydusić z siebie ani słowa, ponieważ emocje ponownie ścisnęły ją za gardło."
Dodał: Talia11 Dodano: 22 I 2014 (ponad 6 lat temu)
0 0


"[...] Oczywiście w ich przypadku pierścionek zastąpiła rolka taśmy klejącej, o wiele bardziej praktyczny przedmiot. Podjęcie decyzji o małżeństwie i rozpoczęciu wspólnego życia bez porządnego zapasu taśmy byłoby grubym błędem"
Dodał: Talia11 Dodano: 22 I 2014 (ponad 6 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 17 I 2014, 20:36:49 (ponad 6 lat temu)
0 0
Wspaniała książka. Niesamowita... Niemożliwa ;*****
Oceniam książkę na: 5.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-10-11926-1
Ocena: 4.45
Liczba głosów: 11
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: natirose
17 V 2011 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają