Kup książkę [edytuj książkę]

Kolory tamtego lata

Ta historia wydarzyła się naprawdę.Przyjaciele Eliany mówili, że jej życie to bajka. Dziewczyna z amerykańskiego miasteczka zakochała się w przystojnym Włochu i zamieszkała z nim w kraju, którego język brzmi jak poezja, a jedzenie smakuje niczym dar niebios.
Niestety, wymarzony dom okazał się jedynie piękną klatką, z której nie można uciec. Kiedy Eliana traci już nadzieję i wiarę w przyszłość, wtedy los stawia na jej drodze nieznajomego. Oboje wiele przecierpieli i trudno im uwierzyć w szczęśliwe zakończenie.Ale przecież każdy, kto próbuje ukryć miłość, daje najlepszy dowód na jej istnienie.Każda z dziesięciu powieści Richarda Paula Evansa znalazła się na szczycie listy bestsellerów „New York Timesa”, a ich łączny nakład w USA przekroczył 13 milionów egzemplarzy. Evans inspiruje i wzrusza ludzi na całym świecie. Czas, aby podbił serca polskich czytelników.[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Miłość nie rozwija się za sprawą naszego wyboru, ale za sprawą przeznaczenia."
Dodał: katie157 Dodano: 24 XI 2013 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Każdy zasługuje na miłość. Jednak przekonałem się, że ci, którzy potrzebują jej najbardziej, zwykle czują się jej najmniej warci. Więc wyrzekają się prawdziwej miłości na rzecz miłości warunkowej. Miłość warunkowa to nie miłość, tylko sposób na manipulowanie drugim człowiekiem i panowanie nad nim. W pewnym momencie musisz wybrać miłości, jakiej pragniesz."
Dodał: Zaaraza Dodano: 19 IX 2012 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Wszystko się kiedyś skończy. Nie będzie dla nas żadnego usprawiedliwienia, jeśli zmarnujemy choćby jeden dzień albo nie będziemy dążyć do tego, czego naprawdę pragniemy w życiu. Tylko to oddziela nas od tych kości - czas i ta przemijająca rzecz, życie."
Dodał: Zaaraza Dodano: 19 IX 2012 (ponad 6 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 15 X 2012, 19:47:18 (ponad 6 lat temu)
0 0
Moja już trzecia powieść Evansa. I ta również, jak pozostałe miejscami bardzo banalna, niekiedy bardzo przewidywalna i mało ambitna. A lubię tego autora o tym, że pisze bardzo ciepłe powieści. Jego powieści napawają mnie optymizmem i z tą również spędziłam bardzo miło czas. Polecam fanom takich powieści, ale także każdemu od czasu do czasu, szczególnie, kiedy traci wiarę w miłość
Oceniam książkę na: 4.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Znak
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-240-1630-3
Ocena: 4.75
Liczba głosów: 14
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: shczooreczek
10 V 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają