Kup książkę [edytuj książkę]

Złotousta diablica

Czwarty tom cyklu o Sabinie Kane

Widmo wojny zniknęło i Sabina Kane nareszcie ma szansę skupić się na przyszłości. Jej związek z Adamem Lazarusem zmierza we właściwym kierunku, a siostra Maisie zaczyna sobie radzić z traumą po zniewoleniu w Nowym Orleanie. Jakby tego było mało, Sabina pije krew już tylko z paczki, a dzięki zbawiennej obecności Pussy Willow nawet Giguhl zdaje się trzymać z dala od kłopotów.

Jednak pewnego dnia, gdy spaceruje wygłodniała, jej uwagę przyciąga słodki aromat miejsca zbrodni. Dowiaduje się, że w mieście grasuje seryjny morderca, którego „działalność” zagraża pokojowi pomiędzy magami i wampirami. Sabina zamierza (a raczej – zostaje zmuszona) dotrzeć do prawdy, jednak gdy jest już blisko, zaczyna podejrzewać, że mordercą jest jedyna osoba, której nie będzie w stanie zabić…

Jaye Wells, po kilku latach pracy na stanowisku redaktora czasopisma i kilku kolejnych, kiedy była niezależną dziennikarką, tak zwanym „wolnym strzelcem”, zdecydowała się opuścić świat faktów i stworzyć własną rzeczywistość. Obecnie mieszka w Teksasie, gdzie w towarzystwie anielsko cierpliwego męża i syna, małego chochlika, pisze kolejne powieści wchodzące w skład cyklu o Sabinie Kane.


Cykl Sabina Kane:


1. Rudowłosa
2. Mag w czerni
3. Zielonooki demon
4. Złotousta diablica
5. Błękitnokrwista wampirzyca

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Naprawdę liczyła się teraźniejszość. I przyszłość. Przyszła pora, żebym się zajęła pierwszą i podjęła kroki przygotowujące mnie do drugiej. A przeszłość? Niech spoczywa w pokoju."
Dodał: girl995 Dodano: 16 I 2013 (ponad 7 lat temu)
+30 -12


"Czasami nawet dobre rzeczy niosą niezamierzone konsekwencje."
Dodał: girl995 Dodano: 21 I 2013 (ponad 7 lat temu)
+19 -5


"Niemniej zawsze wierzyłam, że ból jest moim sprzymierzeńcem. Podczas walki mówił mi, że nadal żyję. A w miłości informował mnie, że wciąż mi na niej zależy."
Dodał: girl995 Dodano: 16 I 2013 (ponad 7 lat temu)
+16 -4

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Rebis
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7510-863-7
Ocena: 4.81
Liczba głosów: 11
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: elena18
03 V 2011 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają