Kup książkę [edytuj książkę]

The Fallen: Demon

Seria The Fallen:


1. The Fallen: Raziel
2. The Fallen: Demon


Żeby złamać starożytną klątwę, musi zlikwidować jedyną kobietę, która może go ocalić...

Niegdyś nieustraszony dowódca Upadłych, pogrążony w rozpaczy Azazel musi odnaleść legendarną syrenę, która miałaby zająć miejsce jego ostatniej miłości ... i ją zabić.

On jest demonicznym aniołem.

Azazel powinien pozbyć się śmiertelnie niebezpiecznej Lilith kiedy miał ku temu okazję. Teraz, wobec proroctwa, które zmusza go do sprzeniewierzenia się pamięci swojej jedynej prawdziwej miłości i poślubienia Królowej Demonów, nie może pozbawić jej życia, dopóki nie doprowadzi go ona do Lucyfera. Tylko odnalezienie Pierwszego upadłego, daje ludzkosci nadzieję na ocalenie przed niszczycielską potęgą Uriela, ale Azazel zdaje sobie sprawę, że ignorowanie nękającego go pożądania, które budzi w nim Lilith będzie prawie niemożliwe.

Ona jest anielskim demonem.

Rachel Fitzpatrick zastanawia się, w jaki sposób Azazel mógł ją pomylić z nikczemną uwodzicielką. Ona nawet nie interesowała się nigdy seksem! Przynajmniej do chwili, w której ujrzała swojego, zapierającego dech w piersiach porywacza. Lecz teraz nie może myśleć o niczym innym ... oprócz ucieczki.

Anioły i demony nigdy nie powinny się łączyć.

Rachel budzi w Azazelu cielesne potrzeby, o krórych myślał, że nigdy nie będzie w stanie ponownie ich odczuwać. Związanie się Upadłego z demonem ...nawet jeżeli ona nie miała pojęcia, że jest Lilith … oznaczało utratę własnej duszy. Ale jeśli pozwoli jej odejść ryzykuje utratę swojego serca, oraz narażenie swojej niebezpiecznej kochanki, a także prawdopodobnie całej ludzkości na skutki niosącego śmierć gniewu Uriela.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 3.83
Liczba głosów: 3
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
05 IV 2011 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają